katastrofa dla piwoszy

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

katastrofa dla piwoszy

Postprzez james » piątek, 18 maja 2007, 08:51

http://wiadomosci.o2.pl/?s=260&t=363444

i co teraz bedzie?proponuje masowe podwyzki w zakladach pracy coby z lekkim sercem mozna bylo napic sie kilku litrow piwka :twisted:
ciezkie zywot mlodego alkoholika :wink:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez cichy » piątek, 18 maja 2007, 08:58

i niczego nie bedzie :/ :evil:
nawet piwa nie bedzie mozna sie napic :evil:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez barmaid » piątek, 18 maja 2007, 08:59

U mnie zawsze będzie... I może nawet nie podniosę ceny :twisted: Ale musicie byc grzeczni :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez james » piątek, 18 maja 2007, 09:59

barmaid napisał(a):U mnie zawsze będzie... I może nawet nie podniosę ceny :twisted: Ale musicie byc grzeczni :)


tyle ze w latarni nie da sie byc...grzecznym :wink: :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez cichy » piątek, 18 maja 2007, 10:20

barmaid napisał(a):U mnie zawsze będzie... I może nawet nie podniosę ceny :twisted: Ale musicie byc grzeczni :)

jakbyscie jeszcze przeniesli latarnie blizej centrum to bym Was czcil i wielbil ;) :P
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Agunia » piątek, 18 maja 2007, 11:30

WZT napisał(a):i co ja biedny teraz bede pil????

trzeba bedzie robic zapasy :D


ja zaczynam od dzisiaj :twisted:
chamstwo pospolite poprostu! :evil:
;)
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez james » piątek, 18 maja 2007, 11:44

dojdzie do tego ze VIP z pierdonki bedzie w takiej samej cenie jak teraz TYSKIE :lol: :wink:
no to mamy po watrobie..naszczescie spiryt tanio stoi :lol:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Agunia » piątek, 18 maja 2007, 11:54

james napisał(a):dojdzie do tego ze VIP z pierdonki bedzie w takiej samej cenie jak teraz TYSKIE :lol: :wink:
no to mamy po watrobie..naszczescie spiryt tanio stoi :lol:


tu się nie ma co śmiać :P
jeszcze trochę i piwo będzie alkoholem luksusowym niczym dobre wino, albo whisky :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Flo » piątek, 18 maja 2007, 16:30

Dorosły Polak wypija około 78 litrów piwa w ciągu roku. To dwukrotnie więcej niż jeszcze przed dziesięcioma laty. W tym rankingu gonimy Czechów, Niemców i Słowaków, którzy doskonale znają walory piwa.


podwyzka 160zl rocznie (zlotowka za pol litra) nie zatrzyma mnie przed byciem piwoszem :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » piątek, 18 maja 2007, 18:28

Jeszcze jakby tak informacje o wzroście ceny wódki podali, to mur beton - ludzie wyjdą na ulice! :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Trojan » piątek, 18 maja 2007, 18:51

uff , już myślałem , przecież to "Fakt" zapowiada , a z tego co mi wiadomo to oni z faktami lubią się mijać
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 8 gości