powitanie

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

powitanie

Postprzez killer » niedziela, 11 mar 2007, 21:52

kolejny nowy uzytkownik...czytałem, śledziłem i w końcu zdecydowałem sie i ja!pozdrawiam wszystkich.tegoroczni - czemu tu piszecie?co o tym zdecydowało?
killer
Ważniak
 
Posty: 214
Dołączył(a): piątek, 29 gru 2006, 21:32
Lokalizacja: Miasto i Wieś

Postprzez Flo » niedziela, 11 mar 2007, 22:11

szufla
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

poziom 3

Postprzez killer » niedziela, 11 mar 2007, 22:13

jak sie tam dostac??? :help:
killer
Ważniak
 
Posty: 214
Dołączył(a): piątek, 29 gru 2006, 21:32
Lokalizacja: Miasto i Wieś

Postprzez Tisaja » niedziela, 11 mar 2007, 22:18

Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

:-)

Postprzez killer » niedziela, 11 mar 2007, 22:20

przeczytałem napisałem...zobaczymy efekt :-)
killer
Ważniak
 
Posty: 214
Dołączył(a): piątek, 29 gru 2006, 21:32
Lokalizacja: Miasto i Wieś

Postprzez Celtic » niedziela, 11 mar 2007, 22:21

najprościej aby sie dostać na trzeci poziom trzeba dwa poprzednie....... spacyfikować :wink:

ps: ale to sie tylko sprawdza w grach :twisted:
Celtic
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 8 mar 2007, 00:45
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » niedziela, 11 mar 2007, 22:54

siemasz killer. tylko nikogo nie morduj tutej :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez killer » niedziela, 11 mar 2007, 22:56

wszystko zalezy od okolicznosci :lol:
killer
Ważniak
 
Posty: 214
Dołączył(a): piątek, 29 gru 2006, 21:32
Lokalizacja: Miasto i Wieś

Postprzez mimoza » niedziela, 11 mar 2007, 23:25

cześć - morduj do woli - mam nadzieje, ze nie jesteś kolejnym aktywistą partyjnym...
życzę udanych dyskusji
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez telka_es » niedziela, 11 mar 2007, 23:30

o mimoza ! i Ty pod wieczór sie pojawiłeś....


nie to żebym sie czepiała, jak masz mi to w stylu zarzcać, ale tak po prostu już dawno twojego żadnego postu nie czytałam.......
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Agunia__ » poniedziałek, 12 mar 2007, 05:42

witaj killer - a nie jest was dwoch? ;)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez mimoza » poniedziałek, 12 mar 2007, 08:39

telka_es napisał(a):o mimoza ! i Ty pod wieczór sie pojawiłeś....


nie to żebym sie czepiała, jak masz mi to w stylu zarzcać, ale tak po prostu już dawno twojego żadnego postu nie czytałam.......


idż się wyśpij... jak chcesz to choc na pifo - nie będę się kłócił z anonimem
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez telka_es » poniedziałek, 12 mar 2007, 08:45

to było wyciągnięcie ręki - ja sie nie kłóce, było mineło.

co miałam do powiedzenia to powiedziałam i kropka.
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez mimoza » poniedziałek, 12 mar 2007, 08:56

telka_es napisał(a):to było wyciągnięcie ręki - ja sie nie kłóce, było mineło.

co miałam do powiedzenia to powiedziałam i kropka.


telka bez urazy - interesują mnie żywi ludzie, pisanie z anonimem nie jest zdrowe... ty mnie znasz - ja Ciebie nie, więc o czym mamy rozmawiać ? póxniej dowiem się, że jesteś 100 kilowym kolesiem i lubisz małe dziewczynki...

znam się tu prawie ze wszystkimi, albo wiem z kim pisze... pozdr
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez telka_es » poniedziałek, 12 mar 2007, 09:04

mimoza napisał(a):
telka_es napisał(a):to było wyciągnięcie ręki - ja sie nie kłóce, było mineło.

co miałam do powiedzenia to powiedziałam i kropka.


telka bez urazy - interesują mnie żywi ludzie, pisanie z anonimem nie jest zdrowe... ty mnie znasz - ja Ciebie nie, więc o czym mamy rozmawiać ? póxniej dowiem się, że jesteś 100 kilowym kolesiem i lubisz małe dziewczynki...

znam się tu prawie ze wszystkimi, albo wiem z kim pisze... pozdr



czytaj priva i nie powtarzaj sie w kółko
100 kilowym kolesiem nie jestem i małych dziewczynek też nie lubie to w k'woli wyjaśnienia
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości