Sunrise 2007

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Sunrise 2007

Postprzez Mafiarz » środa, 28 lut 2007, 20:03

co sadzicie o skladzie? ktory dzien sadzici ze bedzie lepszy??
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez Mafiarz » środa, 28 lut 2007, 20:06

Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez McCool » środa, 28 lut 2007, 22:18

Skład nawet ciekawy, ale walą ludzi w cztery litery z takim cennikiem. A pewnie będzie jeszcze większy gniot niż rok temu.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Mafiarz » środa, 28 lut 2007, 22:49

liczac 200 za bilety na 3 dni to wcale nie jest drogo jak na taka impreze..
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez McCool » środa, 28 lut 2007, 23:59

Haha. Karnet na 3 dni na Sunrise. Ciekawe który mocarz wytrzyma trzy dni zabawy przy takiej muzyce. Bez dragów nie pojedzie :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez rysio » czwartek, 1 mar 2007, 01:49

Mafiarz napisał(a):liczac 200 za bilety na 3 dni to wcale nie jest drogo jak na taka impreze..

a to aż "taka" impreza? :]
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Grolsch » czwartek, 1 mar 2007, 12:34

Cena 200zl to dużo!Za scisk jaki tam będzie problemy z kupieniem bronka i dostaniem sie do WC...Osobiscie byłem za przenieśieniem imprezy na lotnisko gdzie by było dużo wiecej miejsca.Aleeee wiekszość zdecydowała .Osobiście byłem 3X
Avatar użytkownika
Grolsch
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): czwartek, 25 gru 2003, 16:51
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Janus Jabłoński » piątek, 2 mar 2007, 16:54

A ja jestem za Podczelem :!:
Janus Jabłoński
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 2 mar 2007, 16:25

Postprzez rysio » piątek, 2 mar 2007, 17:59

skorp!on napisał(a):Ja ciesze się że będzie Sunrise. Może muza nie jest rewelacyjna, ale jedyna jak dla mnie "w miarę normalna" impreza w Kołobrzegu. Ale 200zł to z lekka dużo jak na taką imprezę. Nie grają przeciez największe gwiazdy. Większość tych artystow znam ze setów i z singli. Poprostu mieszanka róznych stylów muzy.

200 zł w ścisku to nie dla mnie. Gdyby był inny line-up to może bym się skusił :) Posłucham sobie muzy przed Amfiteatrem. A może uda się znowu wejść .... :)

Poza tym po przesłuchaniu wszystkich setów i oglądnięciu filmików uważam, że z roku na rok impreza się pogarsza.

sety, single, lineupy... to polska jeszcze?
a poza tym proszę łaskawie zastanowić się trzy razy zanim użyjecie słowa "artysta" do nazwania didżeja. rzemiosło - ot co.
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez j0shu4 » sobota, 3 mar 2007, 09:58

rysio napisał(a):
skorp!on napisał(a):Ja ciesze się że będzie Sunrise. Może muza nie jest rewelacyjna, ale jedyna jak dla mnie "w miarę normalna" impreza w Kołobrzegu. Ale 200zł to z lekka dużo jak na taką imprezę. Nie grają przeciez największe gwiazdy. Większość tych artystow znam ze setów i z singli. Poprostu mieszanka róznych stylów muzy.

200 zł w ścisku to nie dla mnie. Gdyby był inny line-up to może bym się skusił :) Posłucham sobie muzy przed Amfiteatrem. A może uda się znowu wejść .... :)

Poza tym po przesłuchaniu wszystkich setów i oglądnięciu filmików uważam, że z roku na rok impreza się pogarsza.

sety, single, lineupy... to polska jeszcze?
a poza tym proszę łaskawie zastanowić się trzy razy zanim użyjecie słowa "artysta" do nazwania didżeja. rzemiosło - ot co.


artysta zdecydowanie
chcesz to skladaj dlugopisy
oni nie beda
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez mimoza » sobota, 3 mar 2007, 10:40

jazada...jazda... jazda... samodzielna impra promocyjna... jazda..... miasto powinno to podkręcić...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Sowa » sobota, 3 mar 2007, 11:48

Jest to dobra impreza,jednak winna odbyć się poza miastem w Podczelu.
Bardzo duzy hałas uniemożliwia odpoczynek przez 3 dni mieszkańcom połowy miasta.
Bardzo duży ruch pojazdów dosłownie zakorkuje wjazd do Kołobrzegu .
Mam nadzieję , że ta lokalizacja bedzie po raz ostatni.
Podczele ma wspaniałe warunki na takie imprezy a ponadto należy się mieszkańcom tego osiedla godziwy zarobek. :drunk:
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Demurrer » sobota, 3 mar 2007, 11:49

Hasky napisał(a):
rysio napisał(a):sety, single, lineupy... to polska jeszcze?
a poza tym proszę łaskawie zastanowić się trzy razy zanim użyjecie słowa "artysta" do nazwania didżeja. rzemiosło - ot co.


Ot co...krytyk wielki sie znalazł. Panie "artysto", tym o to rzemiosłem polscy DJ typu Angelo Mike czy Dj Tiddey są znani na świecie przysłowiowe kilka razy lepiej od np. Lady Pank (


Ja nie znam.
Widać mało światowy jestem.

Gdzie mi, czy rysiowi do melomanów kontemplujących prawdziwy artyzm na Sunrise.
Do tego trzeba wyrobionego ucha, wrażliwej duszy i wysokiego IQ.
A ucztę dla tak wyrobionych koneserów mogą rzeczywiście zapewnić tylko wielcy artyści.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron