i okupować kuchnię i nie wychodzić z niej aż do pierwszego udanego i smacznego futomaki

KONDZIORNO napisał(a):No chyba zamówie sobie zestaw do sushi. Mnie najlepiej smakują tradycyjne maki z nori ale jak juz coś będę więcej wiedział o przyrządzaniu to zaproszę Cie Iwo (Iwa) na moje locum to spróbujesz.
Mam nadzieje że mój pies też polubi

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości