Gdzie jest w Kołobrzegu siłownia, gdzie można poćwiczyć wątłe mięsnie?
Może ktoś podpowiedzieć , chodzi oczywiście o trochę wyższy standard
Martius napisał(a):po zamknieciu siłowni w kazamatach wszyscy "prawie " cwicza u jacka![]()
troche za duzy ruch
ale podobno w styczniu w millenium maja otworzycpodobno
EKG napisał(a):Sprzęt z Kazamatów odkupił Jacek i niebawem otworzy siłownie w Millenium.
ewe napisał(a):EKG napisał(a):Sprzęt z Kazamatów odkupił Jacek i niebawem otworzy siłownie w Millenium.
Nie wierzę , że taki stary sprzęt z Kazamatów ktoś wrzuci do nowej siłowni w Millenium.
Millenium stać chyba na nowy sprzęt, skoro tyle zainwestowano w budynki. To tak jakby założyć stary parkiet na hali do koszykówki
W Millenium sala została wydzierżawiona, przez jednych na bawialnie dla dzieci przez drugich .... na siłownie. Sprzęt z Kazów jest chyba i tak "najświeższy" w mieście
Ale swoją drogą to rzeczywiście śmieszne że wydaje się tyle milionów na niby sportowy kompleks, a potem przez kilka lat (od otwarcia hali mówiło się że będzie siłownia) nie można kupić wyposażenia i zorganizować siłowni. Typowa łatwizna wydzierżawić pomieszczenie, dobrze że akurat na siłownie, a nie na ,......... smażalnie ryb.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości