Kobieta za kierownicą!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez FiDo » wtorek, 7 lis 2006, 12:32

widzialem juz jak kilka kobiet jezdzi. jedne lepiej inne gorzej. ale w oparciu o moje statystyki wiekszosc was ma z tym problemy. juz dawno naukowo stwierdzono, ze kobieta ma gorszy zmysl orientacji niz facet. na drodze trzeba sie orientowac i to szybko.
ale nikt mnie nie musi sluchac, bo ja jestem straszliwym pier-do-la na drodze. tzn bylem jak jezdzilem ;)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Mafi » wtorek, 7 lis 2006, 12:37

Z tym zmysłem orientacji to akurat prawda. Ale kobiety chyba jeżdżą ciut ostrożniej. No i... też mi się wydaje, że są gorszymi kierowcami niż mężczyźni... Aleee... mnie tam to nie przeszkadza w zrobieniu sobie prawka ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez FiDo » wtorek, 7 lis 2006, 12:44

ja swoje prawko chetnie opyle. chce ktos?
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Mafi » wtorek, 7 lis 2006, 12:45

FiDo napisał(a):ja swoje prawko chetnie opyle. chce ktos?

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !! !! !! !! !!
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez atram » wtorek, 7 lis 2006, 12:51

Kobiety gorszymi kierowcami - chyba sobie żartujesz. Według statystyk, to właśnie kobiety są sprawcami mniejszej liczby wypadków, więc przypuszczam,że ta opinia o "babach za kierownicą" ma w sobie tyle prawdy, co ta o "głupich blondynkach".
Prawdą jest natomiast to,że kobiet -kierowców jest zdecydowanie mniej niż mężczyzn -kierowców.
A jeśli chcesz pogadać z idealnym kierowcą -kobietą to proponuję kontakt z Kołysanką- jeździ odpowiedzialnie, bezpiecznie ( szybko oczywiście też jak trzeba), ciąga przyczepę itd. - po porostu wzór kierowcy ( bez względu na to,czy kobiety czy mężczyzny).
atram
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): sobota, 12 sie 2006, 21:58
Lokalizacja: stąd

Postprzez FiDo » wtorek, 7 lis 2006, 12:51

Mafi napisał(a):
FiDo napisał(a):ja swoje prawko chetnie opyle. chce ktos?

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !! !! !! !! !!


1000zl ;)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » wtorek, 7 lis 2006, 12:58

atram napisał(a):Kobiety gorszymi kierowcami - chyba sobie żartujesz. Według statystyk, to właśnie kobiety są sprawcami mniejszej liczby wypadków...


poniewaz...

atram napisał(a): kobiet -kierowców jest zdecydowanie mniej niż mężczyzn -kierowców.


:twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Koala » wtorek, 7 lis 2006, 14:19

dobra to teraz kto i kiedy ostani raz jezdził :>
prawko mam od 6lat

lepsi kierowcy nie ma takich... kazdego moze cos zaskoczyc.
Liczy sie refleks spryt i MYSLENIE u niektórych to nie wystepuje.
A czy kobiety są gorszymi kierowcami hmm robią wszystko wolniej prawda wpadaja w panike jak ktos zaczyna na nie trabic i gestykulowac jak jezdzą. Kobiecie trudniej jest nauczyć się obsługi pojazdu
wszystko zalezy od dnia i nastroju
chociaz sa jednostki które nie powinny wogole kierować
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez kołysanka » wtorek, 7 lis 2006, 14:39

atram napisał(a): A jeśli chcesz pogadać z idealnym kierowcą -kobietą to proponuję kontakt z Kołysanką...


:lol: :lol: :lol:

toś mi kochana reklamę zrobiła :lol: dobrze, że na imprezy w Kołobrzegu chodzę pieszo, bo bym zaraz wszystkich wozić musiała :D

Koala napisał(a):A czy kobiety są gorszymi kierowcami hmm robią wszystko wolniej prawda wpadaja w panike jak ktos zaczyna na nie trabic i gestykulowac jak jezdzą.


Czy robią wolniej? hmm nie wiem - myślę, że to indywidualna sprawa niekoniecznie związana z płcią. Ale żebyś widział jak faceci panikują jak kobieta zaczyna na nich trąbić i gestykulować jak jeżdżą... :lol: zwłaszcza jak niewiele znad kierownicy wystaje ;)

A tak na serio... Żeby robić takie porównania, statystyki, musiałoby być przeciętnie tyle samo kobiet-kierowców co mężczyzn. Są i dobrze i fatalnie jeżdżący po jednej i po drugiej stronie. Nie ma reguły, choć fakt, że chyba częściej zdarza mi się "no co za baba" powiedzieć :oops: Ale to w mieście. Na trasie jak zdarza się wariat, to praktycznie zawsze facet.
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości