Kolobrzeg-bo musi byc;)
Krakow-bo tu studiuje...a przynajmniej staram sie to robic;)
i Szklarska Poreba-bo Szrenica jest lepsza od Kopy w Karpaczu


KaucZ napisał(a):Fido - kumpel o Łodzi mowi cos innego, ale moze wlansie tego klimatu jeszcze nie poczul... ale jak pokazywal mi foty Łodzi to musze powiedziec ze bardzo mi sie spodobala...


), a obecnie tez miejsce spotkan z przyjaciolmi

Tisaja napisał(a):.Y. napisał(a):Poznań.. za koziolki, fajne wspomnienia i to, ze sie zawsze mozna zgubic
Dzięęęki.. nie jestem osamotniona w tym zagubieniu..![]()
Wtajemniczeni wiedza o co cho... i te zolto niebieskie pociagi

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości