Aerobik

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Aerobik

Postprzez Rudziątko » czwartek, 12 paź 2006, 12:53

Chciałabymj zapisac się na aerobik...może ktoś z was wie gdzie najlepiej i gdzie jak jest
z góry dziękuje
Avatar użytkownika
Rudziątko
Coś tam napisał
 
Posty: 58
Dołączył(a): niedziela, 8 paź 2006, 08:27
Lokalizacja: Kołobrzeg :)

Postprzez propet » czwartek, 12 paź 2006, 13:34

W provicie fakt jest ale jak narazie do konca miesiaca odwolane, najlepiej telefonicznie dzwonic i sie dowiadywac
Avatar użytkownika
propet
Twardziel
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2004, 17:32
Lokalizacja: K-g

Postprzez Rudziątko » czwartek, 12 paź 2006, 13:50

zastanawiam się nad millenium,w sumie daleko bym nie miała noi basen pod nosem ale może wiecie coś na temat ceny itd.:):) i czy naprawde warto
Avatar użytkownika
Rudziątko
Coś tam napisał
 
Posty: 58
Dołączył(a): niedziela, 8 paź 2006, 08:27
Lokalizacja: Kołobrzeg :)

Postprzez Didi » czwartek, 12 paź 2006, 14:12

Pod River juz nic nie ma procz fundamentow tam z boku kiedys cos bylo ale teraz zostal tylko masaz erotyczny i jakas pusta sala ;p
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Rudziątko » czwartek, 12 paź 2006, 14:25

slonkokg napisał(a):
Rudziątko napisał(a):zastanawiam się nad millenium,w sumie daleko bym nie miała noi basen pod nosem ale może wiecie coś na temat ceny itd.:):) i czy naprawde warto


Ja płaciłam 50 złotych za miesiąc, dwa razy w tygodniu zajęcia, czas trwania 1h.
Ja byłam zadowolona.



dziękuje teraz nic mi nie pozostaje jak przejsć się i dowiedziec co i jak itd.:):)
Avatar użytkownika
Rudziątko
Coś tam napisał
 
Posty: 58
Dołączył(a): niedziela, 8 paź 2006, 08:27
Lokalizacja: Kołobrzeg :)

Postprzez kamila » czwartek, 12 paź 2006, 21:34

ja nie na aerobik, ale jakąś sztuke walki, wiecie gdzie tanio i co trenować? :mg:

wychaczyłam już temat o Aikido, ale piszcie jakby co, nie? :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Rudziątko » piątek, 13 paź 2006, 22:04

Jeśli chodzi o aikodo to wiem troszke o odbywających się zajęciach w Millenium mój brat tam chodzi:):),nie narzeka wiem że pare kobiet też uczęszcza, 70 zł za miesiąc 3 razy w tygodniu jak nie 4 razy plus opłaty za egzaminy
Avatar użytkownika
Rudziątko
Coś tam napisał
 
Posty: 58
Dołączył(a): niedziela, 8 paź 2006, 08:27
Lokalizacja: Kołobrzeg :)

Postprzez Trojan » sobota, 14 paź 2006, 11:28

kamila napisał(a):ja nie na aerobik, ale jakąś sztuke walki, wiecie gdzie tanio i co trenować? :mg:

wychaczyłam już temat o Aikido, ale piszcie jakby co, nie? :)


fala boksu w zawodówie :D tyle że nie wiem ile kosztuje
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez kamila » sobota, 14 paź 2006, 13:39

Trojan napisał(a):fala boksu w zawodówie :D tyle że nie wiem ile kosztuje
nie mądruj się tak :P :)

dzięki ludki, poszperam i się zastanowie :D
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez bezAMBICJI » niedziela, 15 paź 2006, 10:18

ja równiez polecam Taekwon-do...fajna sprawa...więcej info tak jak juz pisała slonkokg na stronie klubu...Jest nawet temat na forum w dziale Sport :wink:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości