żeganajcie pisiorki

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

żeganajcie pisiorki

Postprzez report » czwartek, 21 wrz 2006, 20:20

fajnie było za kaczorkami, pisiorkami - ale nadszedł czas pożegnań -
spadajcie - ale rudego też się boję - co bedzie z nami matko jedyna?

poniżej prosze wpisywać dedykacje pożegnalne

:help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:
report
 

Postprzez Demurrer » czwartek, 21 wrz 2006, 20:35

A któż to ten rudy? :)
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez padalec_ » czwartek, 21 wrz 2006, 20:36

102
padalec_
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): czwartek, 13 lip 2006, 17:43

Postprzez report » czwartek, 21 wrz 2006, 20:57

tusks, kureks -
report
 

Postprzez mauritus » czwartek, 21 wrz 2006, 21:25

Znaczy rydz :D Ja też się ich boję , masz dychę idź po zakupy i przynieś 15 zł. reszty.
mauritus
Terminator
 
Posty: 723
Dołączył(a): sobota, 16 wrz 2006, 11:33

Postprzez Roman » czwartek, 21 wrz 2006, 21:54

po Kaczyńskich nie ma już czego się bać :P
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report » czwartek, 21 wrz 2006, 22:27

SatH^Raa napisał(a):No może nie śmietnik, ale hydepark na pewno...


doceniam troskę ale wydaje mi się że nadgorliwie się wtrącasz - możesz przytoczyć punkt regulaminu na podstawie którego dokonałeś ingerencji - ? bedę wdzięczny - z poważaniem, nie musisz mi przesyłać ikon emocji,.
report
 

Postprzez report » czwartek, 21 wrz 2006, 22:43

SatH^Raa napisał(a):
report napisał(a):
SatH^Raa napisał(a):No może nie śmietnik, ale hydepark na pewno...


doceniam troskę ale wydaje mi się że nadgorliwie się wtrącasz - możesz przytoczyć punkt regulaminu na podstawie którego dokonałeś ingerencji - ? bedę wdzięczny - z poważaniem, nie musisz mi przesyłać ikon emocji,.

Proszę bardzo:

"Pisanie na forum

Każde forum posiada pewien zakres tematyczny, którego użytkownicy muszą przestrzegać podczas umieszczania w nim swoich postów. Jeżeli temat postu nie pasuje do żadnego z działów tematycznych, post nalezy umieścić na forum ogólnym (h y d e p a r k). "


Emotkę masz gratis... :doh:



włącz sobie tvn24 własnie komentują wydarzenie jakim jest rozpad koalicji - dział WYDARZENIA - i bez inwektyw smietnikowych -

pisy juz padają nie musisz się obawiać że będziesz odpowiadał za tolerowanie satyry z tego powodu
report
 

Postprzez report » piątek, 22 wrz 2006, 07:46

etranger napisał(a):jedyne słuszne zdanie ma moderator. report to jest jego jedyna praca. pliss nie odbieraj mu chleba.


a to współczuje - ja nie czytałbym tego za zadna kasę - sor, .
report
 

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron