przez report » niedziela, 17 wrz 2006, 19:57
Piszę w tym dziale, bo sprawa mnie cudownie rozbawia, a jak napisze w dziale miasto, to zaraz jakaś ciapa, zrobi sobie polityczną jazdę, obwini nieudolnych samorządowców albo i kogo ważniejszego, a ja mówię szczerze pragnę tego uniknąć. Śmieszy mnie jedynie setnie miasteczko w którym wszyscy zgodnie poruszeni krzyczeli – nie róbta cioły wystawy akwarystycznej w sali koncertowej, bo szlak trafi fortepian i boazerię! No i nic, cioły postawiły na swoim i zgodnie z oczekiwaniami podłoga od wilgoci wypaczyła się a Petrof zostanie chyba zezłomowany, bo nastroić to już się go nie da... kto będzie w okolicy niech koniecznie zobaczy a może i trzaśnie fotę – pofalowanej podłogi. Jest cudnie. Cioły górą. Żadne media nie dadzą im rady...