sajmon75 napisał(a):Czy ktoś w tym mieście ma wpływ na to żeby żaden pociąg wyjeżdżający i wjezdżający do miasta nie używał sygnałów dźwiękowych??? przecież to trzerba być oszołomem żeby w środku nocy trąbić .
Flo_ napisał(a):oszolomami to sa ludzie chodzacy po torach (np ja)

"stado baranów"

Achaja napisał(a):ja mieszkam przy torach i nie słyszę pociągów - przyzwyczajenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 10 gości