To pytanie zadajemy sobie wszyscy ? Jaka pogoda w wakacje ? A jaka juz teraz ?
Prognozy sa ryzykowne .
Górale też mówia ,że lato będzie pikne no chyba żeby padał deszcz .
Macie jakieś prognozy ?
"Super Express": Nie warto kupować wczasów za granicą. Według klimatologów tropiki możemy mieć także w Polsce. Jeśli sprawdzą się prognozy, to nadchodzące wakacje będą jednymi z bardziej upalnych i suchych w ostatnich latach!
"Dziennik" : W tym roku nie możemy spodziewać się upałów . Przez większą część wakacji będzie raczej deszczowo i chłodno" ," " do 10 lipca bardzo ciepło ,po 10 lipca więcej przelotnych opadów deszczu i burz .Najgorzej wypadnie trzecia część lipca ..... na początku sierpnia jeszcze więcej deszczu ... druga i trzecia dekada sierpnia ma być mokra i chłodna ."
Obserwujcie na : http://www.polnews.pl/showmsg.php?id=237&mid=3368




