Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Mundial 2006

Postprzez U-S » czwartek, 8 cze 2006, 14:49

Chciałabym, żebyście w tym topiku podzielili się, jak zamierzacie spędzić ten czas. W knajpie przed szklanym ekranem z browarkiem wymachując szalikiem :beer: , w domu z paczką znajomych :drunk: , a może ktoś się wybiera na MŚ do Niemiec?? :football:
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez Roman » czwartek, 8 cze 2006, 14:59

modląc się, by telewizor się nie popsuł :twisted:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » czwartek, 8 cze 2006, 15:04

modlac sie, bym z egzaminami sie wyrobil
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Didi » czwartek, 8 cze 2006, 15:27

Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez rysio » czwartek, 8 cze 2006, 17:04

a kiedy to jest?
ja będę robił to co zwykle :P
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Flo » czwartek, 8 cze 2006, 17:47

od jutra licze godziny :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » czwartek, 8 cze 2006, 17:48

Chyba w domu... z piwem i chipsami :)

Nie ma nawet z kim wyjść, żeby gdzieś w pabie oglądać, ehh...

Ale za to będę się wydzierać za dziesięciu ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez FiDo » czwartek, 8 cze 2006, 17:57

a tak na serio, bede na festiwalu offowym wiec mecz mnie ominie
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » czwartek, 8 cze 2006, 18:24

pastor napisał(a):przez to ze ja czlowiek nie zyciowy sportowo to pewnie bede saczyl browara przed jakims filmem albo dlubal cos w kompie albo poczytam sobie jakas ksiazke...meczu(ów) raczej ogladac nie bede :twisted: :twisted: :twisted:


profanacja
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Wirnik » czwartek, 8 cze 2006, 22:46

pastor napisał(a):
Flo napisał(a):profanacja

heh jakos reprezentacje w kosza, w noge mnie nie interesuja... siatke kobiet czasem ogladam ale to dla pocieszenia oka i samego siebie :twisted: :twisted: :twisted:


sorrrrrryyyyy...ale poprę kolegę wczsniejszego.....profanacja !!!
Wirnik
Dyskutant
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 21:26

Postprzez Wirnik » czwartek, 8 cze 2006, 23:10

pastor napisał(a):
Wirnik napisał(a):
pastor napisał(a):
Flo napisał(a):profanacja

heh jakos reprezentacje w kosza, w noge mnie nie interesuja... siatke kobiet czasem ogladam ale to dla pocieszenia oka i samego siebie :twisted: :twisted: :twisted:


sorrrrrryyyyy...ale poprę kolegę wczsniejszego.....profanacja !!!

przepraszam drogich panow, profanacja bo nie jestem kibicem i nie przyjmuje narzucanych norm fana sportow? niestety wyznacznikiem mezczyzny to nie jest piwo i darcie ryja do telewizora monotonnych tekstow typu "[beeep], szmata, goooool, sedzia [beep]", nie interesuje mnie to, wisimito, zyczac naszym jak najlepszych wynikow... ja wychodze :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


ale...ale !.....kochany ty mój !!!.....ja nie ignorowałem papieza...a ty nie potępiaj pilki noznej....a zresztą ...moje CIOTKI tez nie oglądają pilki noznej.....:)
Wirnik
Dyskutant
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 21:26

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron