

BLAaa napisał(a):Flo napisał(a):moj dziadek zawsze wiesza flage na 1 maja a na 3 maja sciaga, bo wg niego tylko 1 maja to swieto
Spoko dziadzio!

to_tylko_ja napisał(a):Wald napisał(a):A ponadto - 1 Maja była prawie zawsze znakomita pogoda, a od czasu kiedy przestano tak hucznie świętować, pogoda jest z reguły podła. Przykład, choćby dzisziejszy dzień.
Z ta pogoda roznie bywało... z relacji świadkow wiem, że slawetnego dnia anno domini 1985 ludzie uczestniczacy w pochodzie pierwszomajowym stali po kostki w sniegu....
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości