Każdy z nas ma jakieś motto, które za nim chodzi, bądź właśnie przeczytał jakieś mądre zdanie. Większość z nas wpisuje je przy postach. Jest tam jednak mało miejsca. A znamy ich znacznie więcej.. czasmi są zabawne, czasami petetyczne ale wrato sie nimi podzielic z innymi to do dzieła... Moje jest jako pierwsze i znajduje się - strzałeczka w dół......