I jak wrażenia?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Morland » czwartek, 30 mar 2006, 18:17

... gdzie to jest?... :shock:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Didi » czwartek, 30 mar 2006, 18:18

bylem kupilem za 40 zl wagon kartek do drukarki 8zl za 500sztuk cena dobra :)

kolo Plusa jak sie jedzie trzebiatowska chyba
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » czwartek, 30 mar 2006, 19:13

a ja też byłam.. kupiłam sobie mikrofon :P i płyty cd (akurat były mi potrzebne to wrzuciłam do koszyka kilka... pudełek :mg: )
Wrażenia.. masakra... ile tam ludzi było (a byłam po 16! ) i rzeczywiście.. większość tylko oglądało co i jak...
Poza tym, niemiła pani z ochrony mnie zaczepiła, bo wyszłam nie tą bramką co trzeba.. :|

poza tym.. komu się chciało tam stać o 5 rano? :shock:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez kołysanka » czwartek, 30 mar 2006, 19:19

a propos otwarć przypomina mi się smaczny skecz kabaretu "Ani Mru Mru" - sprawozdanie z otwarcia supermarketu... samo życie :lol:
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Budyn » czwartek, 30 mar 2006, 19:27

moj kolega stal od 6 rano za upragnionym dvd :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Re: I jak wrażenia?

Postprzez j0shu4 » czwartek, 30 mar 2006, 19:41

Hrabia28 napisał(a):Otwarcie Media Expert ruszyło pełna para...juz pierwsi kupujący grasowali kolo sklepu juz o godz 5 nad ranem,aby zdązyc kupic upatrzony towar z ulotki :lol:
Ale rzeczywiscie sam poszedłem zobaczyc z ciekawosci co takiego oferuje Media Expert...
I rzeczywiscie dużo ciekawostek cenowych jak na ten drogi Kołobrzeg.Myslę,ze własnie taki tani sklepik jest potrzebny w tym drogim miescie..a co do oferowanych towarów można sie smiało na nie pokusic...
Moje wrazenie bardzo pozytywne ,choc miałem wrazenie ze sklep przypomina muzeum bo duzo bylo ogladajacych...pewnie i ci z konkurencji ,przyszli z ciekawości i zastanawiaja sie ile teraz obnizac u siebie :lol:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do odwiedzenia mojej stopki :)

i tu sie grubo mylisz kolego
to wcale nie jest tani sklepik , po prostu w kolobrzegu dawno nie bylo otwarcia sklepu ze sprzetem wiec wszyscy zapomnieli
w sklepie jest kilka produktow z ograniczonej oferty ktora potrwa klilka dni w obnizonej cenie, za chwile bedzie tak samo jak w kazdym kolobrzeskim sklepie rtv agd
na otwarciu brakowalo kilku produktow z gazetki promocyjnej a to dlatego ze mozna sprzedawac towar ponizej kosztow zakupu ale do pewnej granicy:)
bardziej chodzi o to zeby jak najwiecej kasy wyrwac na otwarciu przy innych produktach ktore nagle wydaja sie w super cenie
mimo ze maja cene taka sama jak te same produkty kilkaset metrow dalej
bylem w kilku sklepach tej sieci w innych miastach jest DOKLADNIE TAK SAMO jak wszedzie
po prostu przybyl kolejny do kolekcji sklep w kolobrzegu
Mars, AVANS, Euro, Neonet, Multi a teraz takze Mediaexpert
silenie sie na podobienstwo graficzne w materialach reklamowych do Mediamarkt jest moim zdaniem zenujace
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Colberg » czwartek, 30 mar 2006, 21:49

A ja tam się nie wybieram... przynajmniej na razie.
Mam swoje sklepy RTV-AGD, gdzie na wlot dostaję 10 % zniżki. A poza tym - i tak wolę zakupy w necie :)
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez Sędzia Czesław » czwartek, 30 mar 2006, 22:17

Ja tylko przejeżdżałem obok; flagi, parking, że niby wszystko fajnie. Widzę, że zdania wobec cen są podzielone, ale zgodzę się z j0shu4, że to po prostu kolejny sklep RTV AGD w mieście, a każdy kolejny nie różni się od drugiego. Czyżby Media Expert to był wyjątek? Nie sądzę
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Didi » czwartek, 30 mar 2006, 22:21

no ale papier do drukarki kupic mozna 8zl ;) kiedys byl rzut w biedronce to tez kupilem troche tego jak sie duzo drukuje to potrzeba. w komputerowym papier kupisz od 10-12 zl w gore...

ale to taki glupi przyklad :P
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sędzia Czesław » czwartek, 30 mar 2006, 22:22

Pytanie czy taka cena będzie zawsze. Oby
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości