

) wynajmuja sale. najlepiej wysylaj rodzicow, aby sie pytali 
Martius napisał(a):Nash nie żebym się czepiał, ale sadzisz ze każda sale w Kołobrzegu wynajmą młodzieży?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości