Matura Exam (Bibliorafia)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Matura Exam (Bibliorafia)

Postprzez Nash Johnson » sobota, 4 lut 2006, 23:57

Czy ktoś może ma pojęcie w jakiej kategorii zamieścić np. film, który wykorzystuje się w maturalnej prezentacji? albo utwor muzyczny>? Czy mozna tyo umieścic w "literaturze podmiotu" moze przedmiotu? Czy jest na to w ogole inna kategoria!
Tak nota bene to chyba film ani muzyka f.i nie ma nic wspolnego z BIBLiografią?
Please Help!!
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Hayes » niedziela, 5 lut 2006, 00:08

:? zaraz a to nie jest przypadkiem załącznik ?
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez Olga » niedziela, 5 lut 2006, 01:33

Powinno się zrobić na odrębnej kartce (lub tej samej - zależy jak tam teraz wymagają) coś takiego jak Materiały Pomocnicze. Do tego wliczają się filmy, muzyka, plakaty, plansze i wszystko inne co pomaga Ci w zaprezentowaniu swojej pracy. Miałam maturkę rok temu i właśnie tak to wyglądało. Tylko dowiedz się czy na pewno na osobnej kartce !!
Obok materialu, który wymienisz musisz jeszcze zamieścić jaki sprzęt będzie Ci potrzebny. Po lewej stronie kartki piszesz materiał, a po prawej jaki sprzęt. Np:

Fragment filmu "jakiegośtam" -------------------------- np. komputer, video ...
Utwór "jakiśtam" ------------------------------------- np. odtwarzacz CD ....
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 5 lut 2006, 11:33

ale jezeli masz temat pracy, ktory masz omowic w oparciu o jakis film, obraz to piszesz to w bibliografi podmotu.
i sprzetu nie musisz juz chyba wypisywac bo teraz sam musisz go sobie zapewnic, szkola juz go nie daje...
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Olga » niedziela, 5 lut 2006, 12:38

redlovebloodgirl napisał(a):ale jezeli masz temat pracy, ktory masz omowic w oparciu o jakis film, obraz to piszesz to w bibliografi podmotu.
i sprzetu nie musisz juz chyba wypisywac bo teraz sam musisz go sobie zapewnic, szkola juz go nie daje...


No jeśli omawia się jakiś film to owszem - w bibliografii podmiotu. Ale jeśli chce się zaprezentować fragment no to do Materiałów Pomocniczych.
A z tym sprzętem to widzę, że Was załatwili. Bez sensu ...... ;/
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez rysio » niedziela, 5 lut 2006, 13:58

Olga napisał(a):A z tym sprzętem to widzę, że Was załatwili. Bez sensu ......


wcale nie bez sensu:
zwyczajnie najpierw wpisujesz tytuł (filmu lub utworu muz.) do literatury podmiotu, a potem dodajesz w materiałach pomocniczych, że będziesz potrzebował/ła zapuścić fragment i piszesz zgodnie z zamieszczonym przez Olgę wzorem po prawej str kartki czego potrzebujesz do odsłuchania, czy obejrzenia.
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 5 lut 2006, 14:00

nas poinformowano ze w tym roku szkola nie daje nam sprzetu i ze mamy sobie wszystko sami zorganizowac, we wlasnym zakresie :? wiec po co to wpisywac do bibliografii?
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez rysio » niedziela, 5 lut 2006, 14:08

która szkoła?
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 5 lut 2006, 14:59

kopernik
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Nash Johnson » niedziela, 5 lut 2006, 15:32

też jestem z Kopernika:) Kopernik daje sprzęcik, z tym ni ma problemu:) W ogole sie ostatnio dowiedzialem ze mozna mowic prezentacje na siedząco:) Ale nie iwem czy ktos z tego przywileju skorzysta!
Ja np, omawaim powiązanie libretta operowego z pierwowzorem literackim! Muszę sie odnieść do opery ale nie ejst to ani literatura podmiotu ani przedmiotu, nie ejst to w ogole literatura, wiec umieściłem to w rubryce "nagrania" ;/
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Nash Johnson » niedziela, 5 lut 2006, 15:36

a kto jest Twoją polonistką redlovebloodgirl
??
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Martius » niedziela, 5 lut 2006, 15:39

redlovebloodgirl napisał(a):nas poinformowano ze w tym roku szkola nie daje nam sprzetu i ze mamy sobie wszystko sami zorganizowac, we wlasnym zakresie :? wiec po co to wpisywac do bibliografii?


szkola ma obowiazek wam zorganizowac sprzet :twisted:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez kamila » niedziela, 5 lut 2006, 15:40

Martius napisał(a):szkola ma obowiazek wam zorganizowac sprzet :twisted:
nie prawda, szkoła takowego obowiązku nie ma :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nash Johnson » niedziela, 5 lut 2006, 15:50

ma :)
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Martius » niedziela, 5 lut 2006, 15:56

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu .
z dnia 7 września 2004 r.
W sprawie warunków i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy oraz przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów w szkołach publicznych .
Rozdział 5 , § 69.
5. Szkoła zapewnia sprzęt niezbędny do wykorzystania materiałów pomocniczych dostarczonych przez zdającego do prezentacji tematu.
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron