1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez groszeq » sobota, 24 lut 2007, 13:37

Ech :roll: jak ja dawno byłej szkółki nie widziałam
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez loisslane » czwartek, 6 wrz 2007, 13:44

Stef@n napisał(a):Ja za to znalazłem się w tej szkole i już wiem, że będzie srogo :evil: :evil:


e tam, ja dałam radę, to Ty też dasz ;)
loisslane
 

Postprzez U-S » czwartek, 6 wrz 2007, 14:44

Stef@n, Ty wiesz, jak tam jest fajnie? Mam bardzo mile wspomnienia, glowa do góry, będzie dobrze :mg:
To szkoła z duszą, z klimatem, tradycją. Najlepsze lata przed Tobą, sam się przekonasz.
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez fern » czwartek, 6 wrz 2007, 16:53

Ta, ja jako maturzysta 2008 stwierdzam, że to bardzo fajna szkoła, a i na tą 'srogość' znajdzie się jakiś sposób :)
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Peny » niedziela, 16 wrz 2007, 00:03

fern napisał(a):Ta, ja jako maturzysta 2008 stwierdzam, że to bardzo fajna szkoła, a i na tą 'srogość' znajdzie się jakiś sposób :)

zapewniam, ze nie jeden sposob :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Mariol » czwartek, 27 wrz 2007, 23:03

Kto na tym świecie wymyślił żeby festyn na memoriał organizowały tylko pierwsze klasy...? a drugie i trzecie organizowały konkursy..? Cosik to naprawdę kiepsko wyszło... nieporównywalnie gorzej niż w poprzednich latach... takie jest moje zdanie niestety
Mariol
 

Postprzez fern » piątek, 28 wrz 2007, 07:51

A do tego klasy pierwsze zamiast przekazywac pieniazki na cele takie jak zawsze, to tym razem wziely pieniazki dla siebie...
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości