polak napisał(a):witam. chciałem napisać w innej rubryce tego forum ale nie moge ciekawe czemu.tylko "elita" może.chciałem sie zwrócić do pana konsula i nie tylko .jeśli chodzi o mrówki z MD to one są potrzebne choć nie w tym szyldzie i takiej formie.trzeba pamiętać,że takie organizacje potrafią wiele...jest jedna taka w Polsce najliczniejsza..i niedawno reaktywowana w Kołobrzegu."elito" nie zapomnij o tym zresztą niedługo sie wam pokażemy.pozdrawiam
Na poczatek mozesz sie pokazać, ale w dekonspiracji ludzików
polak napisał(a):Ok panie elfik.Wolałbym od razu móc pisać w Mieście Kołobrzeg.Jednak widze,że istnieją tu pewne progi...Nie przeszkadza mi to i tu mogę pisać opinie co myśle o Moim Mieście KOłOBRZEG
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości