Na Świruski urodziny temat życzeniowy :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez abebe » sobota, 21 kwi 2007, 09:31

Jasne Kamyku drogi, że się znamy. :D a teraz zaszyfruję swoje imię -ŚADA
klucz do szyfru : należy czytac od końca i jest to imię męskie podane zdrobniale


kiedy browarek? :D
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez Trojan » sobota, 21 kwi 2007, 10:02

najlepszego Kamilu , no właśnie...kiedy browarek ? :D
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez Martius » sobota, 21 kwi 2007, 12:52

wszystkiego najlepszego :)
:urodziny:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez kamila » sobota, 21 kwi 2007, 17:31

Ok. Kochani wiecie, że ja trochę jestem stuknięta, więc się nie zdziwicie jak napiszę, że nie miałam wczoraj urodzin, jestem z września -panna. Wybaczcie mi, ale fajnie byłoby mieć 2 razy w roku urodziny, chciałam sprawdzić jak to jest :oops: . Buzi, buzi poziomki. Tylko się nie denerwujcie :)

chłopaki, a na soczek moża pójść, wiecie ja jeszcze niepełnoletnia :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez barmaid » sobota, 21 kwi 2007, 18:13

Sto lat, Sto lat, Sto lat.... kurde spóźniłam się... ?? hehe głuptas ;p
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez RaCiK » sobota, 21 kwi 2007, 18:59

oj Kama, Kama, jak ten czas leci, pamiętam jak jeszcze miałaś 16 lat :D
he he Wszystkiego Najlepszego :) :D

:urodziny: :urodziny:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Agunia » sobota, 21 kwi 2007, 19:47

kamila napisał(a):Ok. Kochani wiecie, że ja trochę jestem stuknięta, więc się nie zdziwicie jak napiszę, że nie miałam wczoraj urodzin, jestem z września -panna. Wybaczcie mi, ale fajnie byłoby mieć 2 razy w roku urodziny, chciałam sprawdzić jak to jest :oops: . Buzi, buzi poziomki. Tylko się nie denerwujcie :)

chłopaki, a na soczek moża pójść, wiecie ja jeszcze niepełnoletnia :wink:


nie daruję :twisted:
za karę dostaniesz 2 kartony chipsów :twisted: :twisted: :twisted:

PS ja też tak chcę, dwa razy w roku :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Olcia » wtorek, 24 kwi 2007, 22:23

a pisałam, że ona ma 3 dni po moich swoje urodziny i co? nikt mnie nie słuchał :twisted:




taki pi-es: cześć Adaś :mg:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości