Witam
Mam małe pytanko zwiazane z GG na telwefon w sieci Orange
czy jest w gole taka mozliwosc posiadania gg na telefonie w Orange?
prosze o pomoc

GnOm napisał(a):aha,w tym rzecz ze nie moge miec chyba gg w orange
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości