STRONNICZOŚĆ MODERATORÓW

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Elfik » czwartek, 15 lut 2007, 22:49

Demurrer napisał(a):
j0shu4 napisał(a):
w koncu temat w ktorym mozna walic OT do bolu



Jeśli tak to, ja poproszę drogich Modów o ustalenie ilu Łukaszów, Messengerów, Foreignerów, skorpionów, kacprów, pyćków, zimousi, itp. odpowiada ilości rzeczywistej masy ludzkiej, tj. ile nicków jest przyporządkowanych do istniejących rzeczywiście osób z Granicznej.

Dzięki za uwagę :P :D


A jak to sobie wyobrazasz? Może moderator ma pójść na graniczną i policzyć ile osób siedzi przed komputerem :lol: Musiałaby tam przychodzić chyba kilka razy dziennie, albo kamerę zainstalować. A co jeśli ktoś jest z SMD, a nie korzysta z "firmowego" sprzętu?
No chyba, że we własnym zakresie w sąsiednim biurze PiS ukryje szpiega, żeby sprawdzał ile osób wchodzi do biura i porównywał z iloscią podejrzanych wg ciebie wpisów na forum:lol:
Ogólnie zabawna prósba do moderatorów demurrer :D
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez Mafi » piątek, 16 lut 2007, 09:13

Colinare napisał(a):Vin i Mafi to chyba kobiety...

Nawet na pewno kobiety.

Co do tematu. Jasne, że są stronniczy. :D Wszyscy razem i każdy z osobna. :D
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Vin » piątek, 16 lut 2007, 13:15

no chyba tak
no tak mi sie wydaje, ze kobiety
gupia i gupsza, ale zawsze kobieta - a to brzmi dumnie

:) :P :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Mafi » sobota, 17 lut 2007, 09:51

Nie bój nic. :P :lol: Chooo. ;)

My niegroźne :D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez maxmad » niedziela, 18 lut 2007, 17:07

pozdrowienia dla moderatorów!
maxmad
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): niedziela, 11 lut 2007, 21:13

Postprzez Flo » niedziela, 18 lut 2007, 21:29

maxmad napisał(a):pozdrowienia dla moderatorów!


kolejne wcielenie :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » poniedziałek, 19 lut 2007, 20:00

Achaja napisał(a):
Mafi napisał(a):Nie bój nic. :P :lol: Chooo. ;)

My niegroźne :D


ta ... ja Was znam ... ni cholerki ... :wink: :lol:

PS a po co mi inne forum ?? na to już mi brak czasu :(



i baaaaaaaaaaaerdzo dobrze, ze czasu nie masz
jeszcze ciebie tam brakowalo
otwieram lodowke : Achaja

:lol: :*
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Bonhart » piątek, 23 lut 2007, 15:58

qrczak napisał(a):Jak skład moderatorów nie pasuje to można zajrzeć tutaj . Tam są świetni moderatorzy, zwłaszcza dwóch panów.


byli... :)
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości