moje osobiste refleksje

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Semerchet » sobota, 6 sty 2007, 14:15

Wyraziłem się wystarczająco jasno, jak ktoś tego nie rozumie to przykro mi. Kończę, bo czuję w powietrzu już jakąś zbędną kłótnię.
Avatar użytkownika
Semerchet
Ważniak
 
Posty: 267
Dołączył(a): piątek, 5 sty 2007, 18:38

Postprzez j0shu4 » sobota, 6 sty 2007, 14:19

ale przeciez to ty zaczales szukac dziury w calym
nikt nie mysli o zadnej klotni rozumiem ze chciales sobie po prostu ponarzekac
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Vin » niedziela, 7 sty 2007, 09:59

Semerchet napisał(a):
Vin napisał(a):Malkontent ....... administrator ma zawsze rację. [smilie=icecream.gif]


Z tą racją to chyba jakiś żart. Forum służy do wymiany poglądów, a ile ludzi tyle zdań, jedne bardziej się pokrywają inne mniej.


taaaaaaaaak ?
do wymiany pogladow ?
tak
sluzy do wymiany poglądów
i nie tylko
wymieniamy sie tutaj wszystkim
pogladami nastrojami zdjeciami
wierszami okladkami grami muzyka
obiadami kolacjami chłopakami dziewczynami
zonami mezami kochankami
jednych forum uczy innych uwstecznia
samo zycie
panowie jak się za bardzo zagalopuja wieszaja sobie wiadro z woda
panie robia sobie na czole okład ze zmywaka
generalnie jest sielsko anielsko rodzinnie baaardzo
to tyle
teraz sie zastanawiam jaki chce mieć awatar
może awatar tez odzwierciedla charakter
w takim razie bałwanka sobie poszukam

:)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron