Slub. Koscielny, cywilny, koscielne zareczyny itp.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kurczaczek » niedziela, 17 gru 2006, 13:21

Szczerze mówiąć jak czytam te wszystkie posty to odechciewa mi się ślubu kościelnego -jeśli chodzi o tą całą biurokracje. Biała suknia, ta podniosła chwila, rodzina i ten jedyny u boku to moje marzenia odkąd byłam małą dziewczynką. No, ale wszystko jest dla ludzi i wszystko jest do przejścia. Nerwy mnie będą zrzerać za 1,5 roku :oops: Mam czas na oswojenie się :P He He :D

Co do zareczyn tak jak pisała Marta, do tej chwili zazwyczaj przygotowuję sie młody. Bo to On prosi rodziców o rękę swojej wybranki i kościół moim zdaniem nie ma prawa ingerować nic a nic w ten moment.
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Syriusz » niedziela, 17 gru 2006, 15:57

To jest zwykła tradycja.... pokoleniowe przyzwyczajenie.
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez kurczaczek » wtorek, 19 gru 2006, 09:01

I'm so sorry. Pokręciło mi się. :D
No ale co by nie było - kościół nie ma prawa ingerować :]
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez rex » czwartek, 21 gru 2006, 14:29

zlikwidować śluby cywilne :) .. kiedyś nie było, a ludzie jakoś nie narzekali :)
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Postprzez kulA » piątek, 22 gru 2006, 17:46

rex napisał(a):zlikwidować śluby cywilne :) .. kiedyś nie było, a ludzie jakoś nie narzekali :)

a co z ludzmi niewierzacymi? co ze statusem prawnym, dziedziczenie, wspolwlasnoscia, wspolnym rozliczaniem z podatkow?
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości