Potrzebna dziewczyna do sekretariatu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez j0shu4 » piątek, 15 wrz 2006, 14:11

no bo trzeba miec ten glosss i charyzme :P
a tak na powaznie te wymagania sa jak najbardziej ok
coraz czesciej zalatwiajac cos w roznych firmach spotykam wyjatkowo niekompetentne sekretarki niestety , majac sekretariat w duzej firmie postawilbym na takie same wymagania
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » piątek, 15 wrz 2006, 15:12

BLAaa napisał(a):Wymagania jak na kierownika ;)
Możecie mieć problem.


Bez przesady, wymagania jak najbardziej normalne jak na pracownika, który bardzo często ma pierwszy kontakt z klientem.
Wymagania za wysokie jak na prezesa, znam takich co uciekali przed kontrahentem niemieckim czy angielsko języcznym bo żadnego języka nie znał, a wykształcenie ukończył na ogólniaku.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report » niedziela, 17 wrz 2006, 09:19

seksiści wszystkich krajów łączcie się... ona : sekretarka, on : sekretarek - i już
report
 

Postprzez kołysanka » czwartek, 21 wrz 2006, 10:09

Wstępny nabór kandydatek zakończony.
Bardzo dziękuję osobom, które się zgłosiły.
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron