rozgrzewka przed karnawałem

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

rozgrzewka przed karnawałem

Postprzez Jaga » czwartek, 7 wrz 2006, 18:09

hej ludziska mam prośbę- potrzebuję oryginalnego lecz w miarę prostego w wykonaniu przebrania. jeśli macie jakieś ciekawe pomysły piszcie szybko. z góry dziękuję.

ps. mam czas tylko do soboty
Avatar użytkownika
Jaga
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 10:14

Postprzez Jaga » czwartek, 7 wrz 2006, 18:11

konkurs w stylu dowolnym
Avatar użytkownika
Jaga
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 10:14

Postprzez Vin » czwartek, 7 wrz 2006, 18:42

karnawal w rio
bikini cekiny koraliki
cos tam we wlosach

:P
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez barmaid » czwartek, 7 wrz 2006, 18:57

Na jednej takiej imprezie.... furorę zrobily moje anielskie skrzydła, biała haleczka i białe ponczochy... Skrzydła z tektury, na stelazu z drucika i piórka z jaśka na klej...Rewelacja... Zapomniałabym o brokacie w kolorze srebra....
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości