Jak spędzacie wolny czas?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Rzułf » czwartek, 31 sie 2006, 19:35

Piwo i gra w sieci. Niestety koniec wakacji, a w pubach pusto. Więc w czwartek pozostało siedzenie w domu.
Rzułf
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 31 sie 2006, 18:37
Lokalizacja: Zieleniewo
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Jaga » piątek, 1 wrz 2006, 18:39

no niestety można by powiedzieć, że lato się gryzie z jesienią...ale taka kolej rzeczy, a wszyscy przecież wiemy, że poza sezonem Kołobrzeg to naprawdę tylko mała dziura;/no i w pubach ludzi można zobaczyć tylko w piątek, ew. a sobotę...ale spoko spoko zimą będzie jeszcze gorzej:]
Avatar użytkownika
Jaga
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 10:14

Postprzez Mafi » piątek, 1 wrz 2006, 23:31

Hmm... wolny czas?

Spedzam go sobie tutaj ;p :lol:

Ale jak wroce, to mam zamiar spedzac go inaczej ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości