problem z trainz 1.5

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

problem z trainz 1.5

Postprzez lukaszkg » niedziela, 4 cze 2006, 09:48

mam problem z grą trainz 1.5 . ostatnio pobrałem do niej wagon (wagon był do wersji 1.5) i jak go zainstalowałem to jak włańczam grę to pisze : (tekst na obrazku ) co trzeba zrobić aby ten wagon działał.

zrzut ekranu: http://lukaszkg.ovh.org/trainz.PNG
lukaszkg
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 14 mar 2006, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » niedziela, 4 cze 2006, 09:52

nie ten dzial
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez lukaszkg » niedziela, 4 cze 2006, 13:06

to niby jak mam napisać w dziale gry jak wywala mi taki komunikat:
Tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą pisać nowe tematy na tym forum.
:?
lukaszkg
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 14 mar 2006, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » niedziela, 4 cze 2006, 13:10

temat przyklejony w hydeparku. JAK BYK

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez CeDaR » niedziela, 4 cze 2006, 19:24

zaprwne nie masz orginalnej gry i dlatego wystepuje tem problem ...
Avatar użytkownika
CeDaR
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 15:55

Postprzez lukaszkg » poniedziałek, 5 cze 2006, 14:58

gra jest orginalna :?
lukaszkg
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 14 mar 2006, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 6 cze 2006, 23:14

Też teraz się trainzem bawię. Najpierw muszę znaleźc patcha przerabiającego na 1.5 :)
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez lukaszkg » środa, 7 cze 2006, 17:26

podpowiem że ten wagon który sciągnełem był sciągnięty z http://www.trainz.webd.pl/new/index.php
lukaszkg
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 14 mar 2006, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez lukaszkg » środa, 7 cze 2006, 17:42

już wiem o co chodzi brakuje do tego KUID. czy wie ktoś z kąd moge je sciągnąć?
lukaszkg
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 14 mar 2006, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości