Ognisko dzisiaj

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Ognisko dzisiaj

Postprzez Flo » środa, 3 maja 2006, 10:12

Robimy dzisiaj ognisko? Pogoda super, mozna dzialac :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » środa, 3 maja 2006, 10:14

a jak zacznie padać to do Antidotum? :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » środa, 3 maja 2006, 10:15

kamila napisał(a):a jak zacznie padać to do Antidotum? :P


czyste niebo
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » środa, 3 maja 2006, 10:16

Flo napisał(a):czyste niebo
niewiadomo co będzie później, psikusy robi ta pogoda, hehe, żartuje ;) W każdym bądź razie mnie zabraknie.. :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » środa, 3 maja 2006, 10:19

kamila napisał(a):
Flo napisał(a):czyste niebo
niewiadomo co będzie później, psikusy robi ta pogoda, hehe, żartuje ;) W każdym bądź razie mnie zabraknie.. :P


oj nie gadaj :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » środa, 3 maja 2006, 10:31

... niestety w czwartek na 7.15 do pracy :cry: ... no i bez moich "babskich kompanów" raczej ciężko planować takie wyjście... no i pewnie by mi zimno było... bo ja już stara jestem... reumatyzm... i takie tam :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Flo » środa, 3 maja 2006, 10:32

Suzy napisał(a):... niestety w czwartek na 7.15 do pracy :cry: ... no i bez moich "babskich kompanów" raczej ciężko planować takie wyjście... no i pewnie by mi zimno było... bo ja już stara jestem... reumatyzm... i takie tam :wink:


kobiety potrafia tylko narzekac, ja mam jutro egzamin na prawko a nie odmowie sobie alkoholu :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » środa, 3 maja 2006, 10:35

ludzie jest 19 stopni, ja juz w spodenkach biegam, a Wam zimno
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » środa, 3 maja 2006, 11:44

chyba nic z tego zatem trza inne plany szykowac
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » środa, 3 maja 2006, 15:36

WZT napisał(a):
MARUDA :P :P :P :P :P :P :P :P

:devil2:

:ups:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Suzy » środa, 3 maja 2006, 15:42

Flo napisał(a):
Suzy napisał(a):... niestety w czwartek na 7.15 do pracy :cry: ... no i bez moich "babskich kompanów" raczej ciężko planować takie wyjście... no i pewnie by mi zimno było... bo ja już stara jestem... reumatyzm... i takie tam :wink:


kobiety potrafia tylko narzekac, ja mam jutro egzamin na prawko a nie odmowie sobie alkoholu :P


ale z Ciebie "prowodyr imprezowy" :shock: jestem pod wrażeniem :wink:

co się odwlecze to nie uciecze - jeszcze będzie okazja... zresztą w tak krótkim czasie aż dwa wyjścia do osób których kompletnie nie znam to dla takiej nieśmiałej osóbki jak ja i tak traumatyczne przeżycie :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Flo » środa, 3 maja 2006, 15:43

Suzy napisał(a):
Flo napisał(a):
Suzy napisał(a):... niestety w czwartek na 7.15 do pracy :cry: ... no i bez moich "babskich kompanów" raczej ciężko planować takie wyjście... no i pewnie by mi zimno było... bo ja już stara jestem... reumatyzm... i takie tam :wink:


kobiety potrafia tylko narzekac, ja mam jutro egzamin na prawko a nie odmowie sobie alkoholu :P


ale z Ciebie "prowodyr imprezowy" :shock: jestem pod wrażeniem :wink:

co się odwlecze to nie uciecze - jeszcze będzie okazja... zresztą w tak krótkim czasie aż dwa wyjścia do osób których kompletnie nie znam to dla takiej nieśmiałej osóbki jak ja i tak traumatyczne przeżycie :wink:


juz nie przesadzaj, my nie tacy straszni, no moze tylko ja straszny ale ktos musi byc :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości