Alternatywa dla posiadaczy sieci bezprzewodowych

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez EKG » wtorek, 14 mar 2006, 19:39

Internet w orange abonamentowy ma limity niestety (0,5GB/miesiac przy modemie EDGE-GPRS) i transfer niezaciekawy.


Jest chyba opcja w orange 120zł/m-c 24h non-stop ESDN> Miałem do niedawna coś takiego.
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez M@dF » środa, 15 mar 2006, 12:03

wlasnie bylem w salonie plusa. Aby stac sie szczesliwym abonentem IPlusa nalezy uiscic oplate aktywacyjna w wysokosci 50zl oraz kupic sobie u nich modem za jedyne 549zl przy abonamencie miesiecznym 60zl, natomiast przy abonamencie 110zl modem kosztuje tylko 115zl. Uwazam ze to przesada lekka...
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Postprzez Didi » środa, 15 mar 2006, 12:52

za to cos slyszalem ze vobis oferuje ta usluge iplusa przejdz sie madf do nich daleko z pracy nie masz:)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Dreams » środa, 15 mar 2006, 13:04

m@dF napisał(a):wlasnie bylem w salonie plusa. Aby stac sie szczesliwym abonentem IPlusa nalezy uiscic oplate aktywacyjna w wysokosci 50zl oraz kupic sobie u nich modem za jedyne 549zl przy abonamencie miesiecznym 60zl, natomiast przy abonamencie 110zl modem kosztuje tylko 115zl. Uwazam ze to przesada lekka...


Lekka? Trzeba trochę poczekać. ceny zawsze spadają!
Dreams
 

Postprzez M@dF » środa, 15 mar 2006, 22:23

Czyli na razie wraz ze Slonkiem jestesmy skazani na internet z naszych telefonow na ulicy Radomskiej :( TKK !! Kiedy tu dotrzecie ?!
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości