pastor napisał(a):o [beep] co za jubileusz, co za komuna. "łubudubu, łubudubu..." do szafy![]()
![]()
pastorQ ty siem uspokuj!
ps. ja siem chcialam tylko przywitac...bo mnie tu ze 2 lata niebylo...hehe...i moj profil offkors zniknoł....
ale witam wszystkich co ich znam i co mnie znajom...hehe.,,,
wybaczcie błędy..ale ja tak lubiem pisać.
tuatj Malwinka...odbiór
