allegro :)

Jeżeli znalazłeś coś w Internecie i chcesz się podzielić odkryciem z innymi, możesz zrobić to w tym miejscu.

allegro :)

Postprzez jazaki » czwartek, 21 kwi 2005, 16:31

jazaki
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:21
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Slayer » czwartek, 21 kwi 2005, 18:12

do tego na szczytny cel :D
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Morland » czwartek, 21 kwi 2005, 18:36

Jest taki szlachetny :) :lol::lol:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez SzOpEn » czwartek, 21 kwi 2005, 19:21

Mmm laski patrzcie jaki ma samochod ;]]
hehe w ciekawym miejscu umieszczona ;)

Odzież i Biżuteria › Odzież damska › Bielizna › Biustonosze
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez EmDeKa » czwartek, 21 kwi 2005, 20:17

Sprzedam jeden dzień moderowania tym forum. r00t - pozwolisz? :twisted:
Zaczynamy od 99 zł...

btw - całkiem szczytny cel :)
EmDeKa
 

Postprzez roddman » czwartek, 21 kwi 2005, 20:43

zapewne pracuje na stacji benzynowej i wykorzystał moment kiedy koles poszedl placic za benzyne stad ta fota z samochodu :lol:

btw ciekawe jakby wygrała jakas fajna babcia albo jakiś miły pan :wink: czy tez mialby tyle energii i ochoty isc na ta randke ????

jedno trzeba przyznac oryginalny pomysl dwa w jednym zdesperowany facet wreszcie sie umowi i wspomoze kogos.

emdeka kusząca propozycja ale przez jeden dzien mozna robic co tylko człowiekowi przyjdzie do głowy tak ???? oj pozamykalbym pare tematow rozdałbym troszke bananow jeszcze byscie chcieli zebym dluzej porzadzil :lol: :lol:
Ostatnio edytowano czwartek, 21 kwi 2005, 20:45 przez roddman, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
roddman
Rozgrzewa się
 
Posty: 16
Dołączył(a): piątek, 26 wrz 2003, 13:56
Lokalizacja: 52.19' N 21.08' E

Postprzez Slayer » czwartek, 21 kwi 2005, 20:45

EmDeKa napisał(a):Sprzedam jeden dzień moderowania tym forum. r00t - pozwolisz? :twisted:
Zaczynamy od 99 zł...

btw - całkiem szczytny cel :)


e tam, jakbys mial mozliwosc banowania to moznaby sie zastanowic ;) :lol: :lol:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez roddman » czwartek, 21 kwi 2005, 20:46

Slayer napisał(a):
EmDeKa napisał(a):Sprzedam jeden dzień moderowania tym forum. r00t - pozwolisz? :twisted:
Zaczynamy od 99 zł...

btw - całkiem szczytny cel :)


e tam, jakbys mial mozliwosc banowania to moznaby sie zastanowic ;) :lol: :lol:


eee :( skoro nie mozna bananowac ta watpie czy ktos bedzie zainteresowany ta propozycja...
Avatar użytkownika
roddman
Rozgrzewa się
 
Posty: 16
Dołączył(a): piątek, 26 wrz 2003, 13:56
Lokalizacja: 52.19' N 21.08' E

Postprzez Slayer » czwartek, 21 kwi 2005, 20:52

propos allegro, zobaczcie mojego idola :D
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2719674

facet zrobil przekret chyba na 40tys., ciekawe czy najpierw dorwa go allegrowicze czy policja ;)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez EmDeKa » czwartek, 21 kwi 2005, 20:53

Już można he he he :twisted: :twisted: :twisted:


O, ignoranci.... :P
EmDeKa
 

Postprzez Slayer » czwartek, 21 kwi 2005, 20:55

a co jestes juz 'dżunior admin' ? :P

[dodane by EmDeKa:]
A co? Chcesz sprawdzić? Banik na kwadransik? :D Taaki malutki.... testowy..... proszę... :lol: :lol: :lol:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Morland » czwartek, 21 kwi 2005, 21:36

Nie wróżą mu różowej przyszłości w więzieniu :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez jazaki » piątek, 22 kwi 2005, 07:56

www.ebay.pl
no dzis jest otwarcie nowego serwisu

no mam nadzieje ze konkurencja bedzie dobra i ceny prowizji nie tak duze

i oczywiscie mam nadzieje ze bedzie full nowych "fajnych aukcji" :D
jazaki
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:21
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez marek » piątek, 22 kwi 2005, 07:57

EmDeKa napisał(a):Sprzedam jeden dzień moderowania tym forum. r00t - pozwolisz? :twisted:
Zaczynamy od 99 zł... btw - całkiem szczytny cel :)
oferta aktualna?
Avatar użytkownika
marek
V.I.P
 
Posty: 410
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
Lokalizacja: sda6

Następna strona

Powrót do :: linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości