
czy tez mialby tyle energii i ochoty isc na ta randke
??
?? oj pozamykalbym pare tematow rozdałbym troszke bananow jeszcze byscie chcieli zebym dluzej porzadzil

EmDeKa napisał(a):Sprzedam jeden dzień moderowania tym forum. r00t - pozwolisz?![]()
Zaczynamy od 99 zł...
btw - całkiem szczytny cel

Slayer napisał(a):EmDeKa napisał(a):Sprzedam jeden dzień moderowania tym forum. r00t - pozwolisz?![]()
Zaczynamy od 99 zł...
btw - całkiem szczytny cel
e tam, jakbys mial mozliwosc banowania to moznaby sie zastanowic![]()
![]()
skoro nie mozna bananowac ta watpie czy ktos bedzie zainteresowany ta propozycja...


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości