Czy TKK złamała prawo.

Chcesz się wypowiedzieć na temat naszego miasta, zrób to tutaj. To jest miejsce gdzie można pisać o wszystkich sprawach dotyczących Kołobrzegu.

Czy TKK złamała prawo.

Postprzez mauritus » sobota, 2 gru 2006, 19:43

Nie było tvn turbo, a my płaciliśmy jakby było.
http://finanse.wp.pl/POD,1,wid,8627790, ... caid=12c9c
mauritus
Terminator
 
Posty: 723
Dołączył(a): sobota, 16 wrz 2006, 11:33

Postprzez Arkadiusz K » sobota, 2 gru 2006, 19:45

Ciekawa sprawa. W takim wypadku wiekszość kablówek w Polsce dopuściła się łamania prawa.
Arkadiusz K
V.I.P
 
Posty: 465
Dołączył(a): sobota, 10 cze 2006, 13:21
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez mauritus » sobota, 2 gru 2006, 19:57

Łatwiej byłoby założyć sprawę zbiorową, wygrana pewna , a i taniej wyjdzie.
mauritus
Terminator
 
Posty: 723
Dołączył(a): sobota, 16 wrz 2006, 11:33

Postprzez dziadek » sobota, 2 gru 2006, 21:23

w sprawach nieuregulowanych umowa maja zastosowanie odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
Avatar użytkownika
dziadek
Twardziel
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:22
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez dziewuszka » sobota, 2 gru 2006, 22:47

dziadek napisał(a):w sprawach nieuregulowanych umowa maja zastosowanie odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.



Ile za poradę sobie życzysz? :D

Każdy ma w domu umowę to może sobie przeczytać. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez dziadek » sobota, 2 gru 2006, 23:48

mauritus napisał(a):Łatwiej byłoby założyć sprawę zbiorową, wygrana pewna , a i taniej wyjdzie.


jak widać nie wszyscy :P
Avatar użytkownika
dziadek
Twardziel
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:22
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Colberg » niedziela, 3 gru 2006, 00:28

Lepiej dziadek nie przywołuj kodeksu cywilnego nadaremno...
Najpierw przestudiuj raport Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, później odpowiedz na pytanie: "w jakim zakresie umowy TKK nie spełniają stosownych standardów prawnych"?
Zrobisz to sam, czy dokonać analizy na forum? :D
Podrzucam link dla zainteresowanych:
Raport z kontroli wzorców umownych wykorzystywanych przez operatorów telewizji kablowych
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez dziadek » niedziela, 3 gru 2006, 07:41

rozmydlasz temat,każdy kto jest abonentem TKK ma swoje prawa.
Może ich dochodzić również w sądzie. / amen /
analizy - świetna rzecz - ale nie mam na nie czasu.
Avatar użytkownika
dziadek
Twardziel
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:22
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: miasto kołobrzeg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości