Od kilku dni problem z netem!

Tutaj piszemy o sprawach związanych z naszą siecią komputerową. Uwagi, komentarze, propozycje.

Postprzez j0shu4 » niedziela, 7 sty 2007, 19:24

pytanie jak najbardziej uzasadnione
co ma forum do twojego modemu, komputera, karty sieciowej, wzmacniaczy itp itd
pewnie ma podac jeszcze adres ip , imie i nazwisko abonenta co ?
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez GoRo » niedziela, 7 sty 2007, 19:30

do mojego "komputera, karty sieciowej, wzmacniaczy itp itd"
nie ma nic natomiast ma do mojego internetu ma i to bardzo wiele....
przecierz widzisz ze nie tylko ja zglaszam z tym problemy...

i Ty sie dziwisz ze na tym forum jest B.... bajzel jak kazdy sie pyta o co chodzi, czu nie ma internetu, czemu przeywa calymi dniami... nikt nic nie mowi, admin milczy co tylko podburza klijentów...
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez jAc_EnTy » niedziela, 7 sty 2007, 19:37

GoRo napisał(a):
nawet jezeli zaglada to komu ma pomoc i na jakiej podstawie ?


wogule co to za pytanie????

jest adminem powinien wiedziec co sie dzieje w tej sieci i wejsc na to forum napisac ladnny post wytlumaczyc ludziom co sie dzieje zeby sie nie denerwowali jak teraz....


Jeżeli kiedykolwiek zgłaszałeś awarie internetu, złe działanie czy coś podobnego , to powinieneś wiedzieć, że trzeba podać dane personalne, na podstawie których administrator jest w stanie zdiagnozować gdzie i czym tkwi ewentualna awaria, bo raczej nie zrobi tego po Twoim nicku. A przyczyną może być uszkodzenie wzacniacza u Ciebie w bloku, przez co np tylko Ty będziesz miał problem z internetem, a administrator nie ma biurka z kontrolkami na którym wyskakują mu komunikaty " użytkownik GoRo ma uszkodzony wzmacniacz, prosze usunąć awarie, w bloku takim i takim na ulicy takiej". tak mi się przynajmniej wydaje. a skoro widzisz, że Twoje skargi nie przynoszą efektu to pofatyguj się do biura TKK i zgloś awarie osobiści, bedziesz mógł sie tam wyżalić administratorowi, że nie czyta Twojego tysięcznego posta o pingach w cs. Tyle w temacie.
Avatar użytkownika
jAc_EnTy
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez GoRo » niedziela, 7 sty 2007, 19:42

jAc_EnTy napisał(a):
GoRo napisał(a):
nawet jezeli zaglada to komu ma pomoc i na jakiej podstawie ?


wogule co to za pytanie????

jest adminem powinien wiedziec co sie dzieje w tej sieci i wejsc na to forum napisac ladnny post wytlumaczyc ludziom co sie dzieje zeby sie nie denerwowali jak teraz....


Jeżeli kiedykolwiek zgłaszałeś awarie internetu, złe działanie czy coś podobnego , to powinieneś wiedzieć, że trzeba podać dane personalne, na podstawie których administrator jest w stanie zdiagnozować gdzie i czym tkwi ewentualna awaria, bo raczej nie zrobi tego po Twoim nicku. A przyczyną może być uszkodzenie wzacniacza u Ciebie w bloku, przez co np tylko Ty będziesz miał problem z internetem, a administrator nie ma biurka z kontrolkami na którym wyskakują mu komunikaty " użytkownik GoRo ma uszkodzony wzmacniacz, prosze usunąć awarie, w bloku takim i takim na ulicy takiej". tak mi się przynajmniej wydaje. a skoro widzisz, że Twoje skargi nie przynoszą efektu to pofatyguj się do biura TKK i zgloś awarie osobiści, bedziesz mógł sie tam wyżalić administratorowi, że nie czyta Twojego tysięcznego posta o pingach w cs. Tyle w temacie.


dobrze, dobrze... zadzwonie jutro ponownie.. podam dane... jak ktos odbierze wogule telefon, zobaczymy ile poczekam z ustaleniem przyczyny.... i jaki bedzie efekt.
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez j0shu4 » niedziela, 7 sty 2007, 21:16

Stef@n napisał(a):
:: w s k - t k k Ostatni post: Od kilku dni problem z n...
Tutaj piszemy o sprawach związanych z naszą siecią komputerową. Uwagi, komentarze, propozycje.



nie mam pytań....

uwagi komentarze propozycje - na temat sieci WSK
nie indywidualnych przypadkow rozumiesz ?
chcesz wymienic np. wadliwy modem przez forum ? umow sie z adminem np. pod biedronka
bedzie czekal na Stef@na
czy to naprawde tak trudno zrozumiec.......
ps.jAc_EnTy swietnie to opisal thx
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Pirat_kg » sobota, 27 sty 2007, 10:20

elo wczoraj do 1 w nocy net chodził jak zwykle a dziś włączam i ściąga po 4 - 8 kb/s czy ktoś ma ten sam problem ??:>
Avatar użytkownika
Pirat_kg
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 18:09

Postprzez krystian » sobota, 27 sty 2007, 10:23

Pirat_kg napisał(a):elo wczoraj do 1 w nocy net chodził jak zwykle a dziś włączam i ściąga po 4 - 8 kb/s czy ktoś ma ten sam problem ??:>


Mam ten sam problem. Szwankuje cos po za siecia WSK Tkk.
Avatar użytkownika
krystian
Twardziel
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 26 lip 2003, 10:57
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 3002260

Postprzez EmDeKa » sobota, 27 sty 2007, 10:24

Administrator został już powiadomiony; za jakiś czas wszystko powinno się wyjaśnić - prawdopodobnie problemy występują po stronie dostawcy.



----

Szanowni Panstwo,
W chwili obecnej moga wystepowac problemy z dostepem do uslug w rejonie polnocnej Polski (fiber cut w sieci szkieletowej) oraz usludze DSL - .
Przewidywany czas usuniecia awarii - 14:00.

Przepraszamy za wszelkie niedogodnosci.
EmDeKa
 

Postprzez Flo » sobota, 27 sty 2007, 14:44

dzieki za info EmDeKa
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Joey » sobota, 27 sty 2007, 15:01

no jak na 14 to .... :cry: :cry:

jest już 15 :]
Joey
 

Postprzez Flo » sobota, 27 sty 2007, 15:56

a wiesz co to znaczy - przewidywany? :lol:


juz jest ok
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Joey » niedziela, 28 sty 2007, 21:58

cos mi sie chrani ... pingi idą w kratke :\ od paru dni w sumie
Joey
 

Postprzez rysio » niedziela, 11 lut 2007, 22:17

co się dzieje?
czemu nie można "wyjść" poza tkk?
nie działają strony poza tkk.pl
do roboty :]
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: wsk - tkk

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości