Zakupy na raty w RTV Euro AGD

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Zakupy na raty w RTV Euro AGD

Postprzez Bruno » niedziela, 30 maja 2010, 12:28

Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Re: Zakupy na raty w RTV Euro AGD

Postprzez astic » niedziela, 30 maja 2010, 17:36

RTV Euro AGD w Kołobrzegu to w ogóle żenada, ekspedienci są tam chyba za kare :lol:
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Re: Zakupy na raty w RTV Euro AGD

Postprzez Flo » poniedziałek, 31 maja 2010, 15:45

udalo mi sie kiedys tam kupic telewizor, ale musialem sie dlugo starac... zeby ktos do mnie zagadal :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Re: Zakupy na raty w RTV Euro AGD

Postprzez Bruno » poniedziałek, 7 cze 2010, 08:19

Dnia następnego, po telefonie do ichniej centrali okazało się, że jednak raty 30x0% są możliwe, a obsługujący mnie pan złamał procedury nie dopuszczając do złożenia wniosku o raty.
Później odrzucony został wniosek, podobno przez bank - dzwoniłem na infolinię ratalną tego banku i stanowczo zaprzeczyli, ze ktokolwiek mógł ten wniosek odrzucić (w aplikacji miałem dozwoloną ośmiokrotnie wyższą kwotę od zakupu).
I dopiero po tej interwencji zakupiłem towar na raty 30x0%.
Reasumując: jeśli ktoś ma czas i nerwy, to może kupować - ja nic więcej tam nie kupię, a na obsługującego pierwotnie pana idzie pisemna skarga do centrali firmy.
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Re: Zakupy na raty w RTV Euro AGD

Postprzez Anetka19870 » poniedziałek, 26 lip 2010, 13:00

Witam:) Dziś dzwoniłam do biura obsługi klienta, ponieważ wczoraj chciałam wziąć laptopa na raty i doliczyli mi ubezpieczenie. I Dowiedziałam się że ubezpieczenie NIE jest obowiązkowe w dwóch przypadkach: tzn. Jeżeli produkt nie przekracza 5000 zł oraz jak się nie ma jakiegoś już towaru na raty. Pani w dziale obsługi stwierdziła że te osoby mają prowizję za wciśnięcie klientom UBEZPIECZENIA!!! Stwierdziła również że mogę napisać oficjalną skargę na tą Panią która mnie wprowadziła w błąd... Morał z tego taki że jak jesteś w RTV EURO AGD dzwonić od razu na biuro obsługi klienta:) :D
Anetka19870
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 26 lip 2010, 12:54

Re: Zakupy na raty w RTV Euro AGD

Postprzez cwancyk » wtorek, 3 sie 2010, 10:11

cóż, najlepiej pisać paszkwile, donosy, skarżyć, dowalać innym, spójrzcie na siebie zanim utrudnicie komuś życie, jesteście żałośni... sorry ale rzygać mi się chce jak czytam wasze wypociny...

ps. kupowałem tam (tzn. billa) kilkukrotnie i zawsze była miła i kompetentna obsługa, szli na rękę, można się dogadać, ale jeżeli ktoś jest nadętym bucem i umie tylko wymagać, a nie załatwiać sprawy po ludzku to będzie pisał skargi i donosy, żenada

ps 2. nie pracuję tam :)
Avatar użytkownika
cwancyk
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 21:47
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Re: Zakupy na raty w RTV Euro AGD

Postprzez Bruno » wtorek, 3 sie 2010, 15:30

Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Re: Zakupy na raty w RTV Euro AGD

Postprzez cwancyk » wtorek, 3 sie 2010, 16:06

po prostu chcesz się wyżyć... poniekąd rozumiem, ale należało w tej sytuacji porozmawiać z kierownikiem czy innym przełożonym pracownika... rób jak uważasz, ale pomyśl dwa razy zanim zechcesz komuś nabruździć... miłego dnia...
Avatar użytkownika
cwancyk
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 21:47
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Re: Zakupy na raty w RTV Euro AGD

Postprzez Bruno » wtorek, 3 sie 2010, 16:34

Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron