Nowy skrypt dla forum.tkk.pl

Jeżeli masz coś ciekawego do zaproponowania i uważasz że może to poprawić funkcjonowanie naszego forum - napisz to tutaj.

Re: Nowy skrypt dla forum.tkk.pl

Postprzez Mafi » wtorek, 25 mar 2008, 20:05

Czuję się tu jak w domu. :p Hhihih. :P
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Re: Nowy skrypt dla forum.tkk.pl

Postprzez rysio » wtorek, 25 mar 2008, 21:11

zmiany są dobre - żeby mózg popracował trochę... to tak jak zmieniac sobie w zegarku 12 na 24 godzinny moduł. aha - i ustawianie kolorow czcionek jest fajniejsze - wiecej opcji (ja wiem ze w starym wystarczylo wpisac wartosci w ktoryms z systemow, ale tu od razu sa widoczne barwy - podoba mi sie)

aha - jeszcze jedno - ten podpis rzeczywiscie dziwnie - ze nie jest udtawiany automatycznie z dolu posta - bo w krotkich postach wyglada jakby byl czescia jego tresci. jednak z pewnoscia szybko wszyscy sie przyzwyczaja - ze to co pod kreska to juz nie dotyczy :)

rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Re: Nowy skrypt dla forum.tkk.pl

Postprzez fern » wtorek, 25 mar 2008, 21:25

A dla mnie to zmiana na lepsze. Do tego skryptu jestem o wiele bardziej przyzwyczajony i prawda jest taka, że dla mnie stary skrypt był udziwnieniem w porównaniu do reszty for, które przeglądam.
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Re: Nowy skrypt dla forum.tkk.pl

Postprzez Didi » wtorek, 25 mar 2008, 21:30

wieś na maxa...wszystko popier[beeeep]...:/ wole stary skrypt skórkę lub cokolwiek co bedzie tamto przypominac...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy skrypt dla forum.tkk.pl

Postprzez rysio » wtorek, 25 mar 2008, 21:35

jedna roznica ktora jest niewygodna - to ze przy informacji o ostatnim poscie w danym dziale nie ma informacji o tym w jakim temacie ten post byl wpisany - w starym forum to bylo i tego bedzie mi brakowalo - a wlasciwie to juz brakuje :)
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Re: Nowy skrypt dla forum.tkk.pl

Postprzez chooper » wtorek, 25 mar 2008, 21:40

Czemu jak jest nowy post w temacie pokazuje mi jego poczatek za kazdym razem ? No i ten Shout - nie da sie go odwrotnie zrobic ? jak krece scrolem to mi sie wszystko wali. I jeszcze jedna sprawa w starym forum na str glownej mozna bylo sobie "pozwijac" dzialy co skracalo bardzo strone tu niebardzo ;/
Avatar użytkownika
chooper
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Nowy skrypt dla forum.tkk.pl

Postprzez r00t » wtorek, 25 mar 2008, 21:51

chooper: wystarczy kliknąć w ikonkę obok nicka osoby która napisała ostatniego posta w danym temacie... tak jest na wszystkich skryptach (oprócz phpBB by przemo)

co do zwijania... no w tym nie ma takich bajerów jak w "by przemo" ...ja np. z tego nie korzystałem.

Jeszcze się taki nie urodził co wszystkim dogodził...

Mamy rok 2008 i teraz skrypt z 2008 roku... tamten był mocno przeterminowany (i pod względem wnętrzności i zewnętrzności)... autorzy wykorzystali trochę trików z "by przemo" ale nie wszystko... to kompromis między przeładowaniem informacjami a użytecznością.
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Nowy skrypt dla forum.tkk.pl

Postprzez chooper » wtorek, 25 mar 2008, 22:05

dzieki, a tego Shouta nie da sie odwocic ?
Avatar użytkownika
chooper
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Nowy skrypt dla forum.tkk.pl

Postprzez Deja Vu » wtorek, 25 mar 2008, 23:16

Super r00t, ze zostały foty np. "Nasze pociechy". Sądzę, że było to zbyt trudne.
Brawo trzymaj tak dalej.
A i jeszcze jedno. Świat posunął się trochę do przodu, nie stanął na etapie gadu-gadu. Jest jeszcze np. Skype.
Zastanów się nad tym.
Ostatnio edytowano wtorek, 25 mar 2008, 23:23 przez Deja Vu, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype:

Re: Nowy skrypt dla forum.tkk.pl

Postprzez r00t » wtorek, 25 mar 2008, 23:23

pisałem o tym, że obrazki ze starego Albumu polecą, konwerter forum nie ruszał modyfikacji przema... tutaj nie dało się nic zrobić... jak zrobię kategorie w albumie będzie można sobie wgrać fotki ponownie... i jeżeli bardzo ci zależy wyedytuje twoje posty z pociechami żeby wróciły na miejsce...

Obrazki z zewnętrznych serwisów wyświetlają się poprawnie.
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Nowy skrypt dla forum.tkk.pl

Postprzez Deja Vu » wtorek, 25 mar 2008, 23:26

Szkoda, że porostu nie można załadować do forum i już. Serwisy zewnętrzne mogą jutro nie działać.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype:

Re: Nowy skrypt dla forum.tkk.pl

Postprzez r00t » wtorek, 25 mar 2008, 23:29

Teraz masz coś takiego jak prywatna galeria... możesz tam wgrywać obrazki.

Pole Skype dodane do profilu...
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron