Wątek zmotoryzowanych :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Tisaja » środa, 5 gru 2007, 20:21

Ja tez bardzo lubię to rondo... i pasy na nim nie są potrzebne.. jest bardzo czytelne.. :)
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Flo » środa, 5 gru 2007, 20:41

kołysanka napisał(a):Flo, dlaczego od Krzywoustego w stronę Grochowskiej jechałeś zewnętrznym pasem ronda? ;) :*


jade prawym pasem poniewaz potem jade w Unii Lubelskiej, wiec nie musze w ogole zmeniac pasa, jadac lewym musialbym pozniej pchac sie na prawy Moja Droga Kolysanko :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » środa, 5 gru 2007, 20:58

Flo napisał(a):
kołysanka napisał(a):Flo, dlaczego od Krzywoustego w stronę Grochowskiej jechałeś zewnętrznym pasem ronda? ;) :*


jade prawym pasem poniewaz potem jade w Unii Lubelskiej, wiec nie musze w ogole zmeniac pasa, jadac lewym musialbym pozniej pchac sie na prawy Moja Droga Kolysanko :)

o ile sie nie myle prawy pas sluzy tylko do jazdy na wprost czyli z krzywoustego do mysliwskiej , w grochowska wjezdza sie z lewego pasa zmieniajac pozniej pas na prawy za ciagla linia do skretu w unii lubelskiej , w koszalinie jest troche inaczej pas prawy do pierwszej w prawo i na wprost poniewaz brak jest prawoskretu, co do kolobrzegu moze bylem zaspany dzisiaj o swicie ale wydawalo mi sie wyraznie ze oznakowanie poziome i pionowe wskazuje dokladnie na taka sytuacje jaka opisalem
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sowa » środa, 5 gru 2007, 21:43

Flo jest ekspertem i zna się doskonale na zasadach ruchu.
Niech tak jeździ dalej. :lol: :lol: :lol:
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez qrczak » środa, 5 gru 2007, 21:50

j0shu4 napisał(a):
Flo napisał(a):
kołysanka napisał(a):Flo, dlaczego od Krzywoustego w stronę Grochowskiej jechałeś zewnętrznym pasem ronda? ;) :*


jade prawym pasem poniewaz potem jade w Unii Lubelskiej, wiec nie musze w ogole zmeniac pasa, jadac lewym musialbym pozniej pchac sie na prawy Moja Droga Kolysanko :)

o ile sie nie myle prawy pas sluzy tylko do jazdy na wprost czyli z krzywoustego do mysliwskiej , w grochowska wjezdza sie z lewego pasa zmieniajac pozniej pas na prawy za ciagla linia do skretu w unii lubelskiej , w koszalinie jest troche inaczej pas prawy do pierwszej w prawo i na wprost poniewaz brak jest prawoskretu, co do kolobrzegu moze bylem zaspany dzisiaj o swicie ale wydawalo mi sie wyraznie ze oznakowanie poziome i pionowe wskazuje dokladnie na taka sytuacje jaka opisalem


Coś mi się wydaje, że się nie mylisz.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Koala » środa, 5 gru 2007, 23:07

Jeżdżenie samochodem to wysokowydajny sposób tracenia pieniędzy — gorszy tylko od sekstelefonów i utrzymania kochanki.
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Sowa » środa, 5 gru 2007, 23:12

Ale z samochodu można tez sobie podzwonić ( jeżeli kogoś zadawala seks przez telefon)
a kochanka jest niezbędnym wyposażeniem samochodu , szczególnie jak się ma Merca lub BMW . :lol: :wink: :roll:
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Flo » czwartek, 6 gru 2007, 09:33

maszz racje J4 i qrczak, przyjrzalem sie znakom i nie moge tak jezdzic bo w dwoch miejscach moze dojsc do kolizji :)


edit: nie widze Sowa co piszesz do mnie bo jestes ignorowany :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez AJO » czwartek, 6 gru 2007, 15:01

Tak gorączka zakupów , pośpiech ...
Avatar użytkownika
AJO
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek, 6 lip 2007, 13:11

Postprzez cushu » czwartek, 6 gru 2007, 20:40

I jeszcze śmiertelne potrącenie na wysokości borowiny jakieś 3 godziny temu.
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Deja Vu » sobota, 8 gru 2007, 09:23

Flo napisał(a):maszz racje J4 i qrczak, przyjrzalem sie znakom i nie moge tak jezdzic bo w dwoch miejscach moze dojsc do kolizji :)


edit: nie widze Sowa co piszesz do mnie bo jestes ignorowany :)


To jak Ty zdałeś egzaminy?
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez Flo » sobota, 8 gru 2007, 09:38

Deja Vu napisał(a):
Flo napisał(a):maszz racje J4 i qrczak, przyjrzalem sie znakom i nie moge tak jezdzic bo w dwoch miejscach moze dojsc do kolizji :)


edit: nie widze Sowa co piszesz do mnie bo jestes ignorowany :)


To jak Ty zdałeś egzaminy?


napisalbym cos publicznie o Twojej jezdzie ale Cie oszczedze. Generalnie potepiam
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez EKG » sobota, 8 gru 2007, 23:26

qrczak napisał(a):Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie w Kołobrzegu można rozkodować radio :?:


Polecam Koening Electronic Koszalin, pan Jacek. Swojego czasu Dejer i tak woził do niego, tylko zbierał dwa, trzy, żeby mu się opłacało jechać.

Wracając do "nowego" ronda, to porażka. Jest nie do przejechania (prawidłowo) przez duże auta (TIR-y, samochody z naczepami lub przyczepami).
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości