Wątek zmotoryzowanych :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Sowa » środa, 28 lis 2007, 20:46

Jak zwykle się mylisz.Zyczę Ci dużo setek tysięcy km przejechanych.
Może do końca swojego "madrego" życia przejedziesz z połowę tego , co ja już mam zaliczone. Dlatego nie pouczam kierowców na jezdni.
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Flo » środa, 28 lis 2007, 21:56

Sowa napisał(a):Jak zwykle się mylisz.Zyczę Ci dużo setek tysięcy km przejechanych.
Może do końca swojego "madrego" życia przejedziesz z połowę tego , co ja już mam zaliczone. Dlatego nie pouczam kierowców na jezdni.


ignor :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Niestety jestes na dobrej drodze

Postprzez MAJAK » środa, 28 lis 2007, 22:49

Z tego co wypisuje Flo wywodzę, że jest młodym kierowcą, który od roku posiada prawko a od pół roku jakiegoś rzęcha. Obyś pokory i zrozumienia dla innych nie musiał uczyć się na własnej skórze jak ten młody człowiek, który zabił człowieka na pasach w dniu 1 listopada. Niestety widze, że jestes na dobrej drodze.
MAJAK
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 19:01
Lokalizacja: z morza

Re: Niestety jestes na dobrej drodze

Postprzez Flo » czwartek, 29 lis 2007, 01:25

MAJAK napisał(a):Z tego co wypisuje Flo wywodzę, że jest młodym kierowcą, który od roku posiada prawko a od pół roku jakiegoś rzęcha. Obyś pokory i zrozumienia dla innych nie musiał uczyć się na własnej skórze jak ten młody człowiek, który zabił człowieka na pasach w dniu 1 listopada. Niestety widze, że jestes na dobrej drodze.



Skoro ludzie maja prawo jazdy, to niech uwazaja na drodze, bo stwarzaja zagrozenie dla innych. Tak trudno spojrzec sie w obie strony? Tez tego nie rozumiesz?

Pokory i zrozumienia? Jak mam byc wyrozumialy jak ktos mi skasuje samochod i sprawi kaleką?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sowa » czwartek, 29 lis 2007, 15:48

FLO umiesz tylko wszystkimi poniewierać i mieszać z błotem. Brakuje Ci czegoś do cieszenia się życiem?
Ty też nie jesteś idealnym kierowcą.Trochę szacunku dla siebie i tolerancji dla innych kierowców i internautów.
Uśmiechnij się , życie jest tylko jedno i szkoda psuć każdej chwili na głupoty.
Im szybciej sobie to wytłumaczysz , tym bedziesz mieć szczęśliwsze życie.
:) :lol: :D :wink:
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez qrczak » czwartek, 29 lis 2007, 16:13

Z całym szacunkiem Flo, ale nie sposób przyznać trochę racji Sowie. Naprawdę zachowujesz się jak świeżo upieczony mistrz kierownicy, który w swoim stylu jazdy nie widzi nic złego, natomiast wszyscy wokół Ciebie jeżdżą jak debile i sieroty. Pamiętaj że nie ma idealnego kierowcy, każdy popełnia mniejsze lub większe błędy na trasie. Jazda samochodem ma sprawiać kierowcy przyjemność, tymczasem można odnieść wrażenie że dla Ciebie każdy inny kierowca jest idiotą i wrogiem. Pamiętaj że jest coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania i naprawdę należy ją stosować na drodze. Nie wiem ile czasu już jeździsz samochodem ale zachowujesz się jak świeżo opierzony kierowca, który pozjadał wszystkie rozumy. Chyba że aż tak bardzo przejmujesz się tym, że ktoś ci zajechał drogę albo wymusił pierwszeństwo. Jakby każdy miał tak reagować to ten temat zapełniłby się postami wyzywającymi innych kierowców. Agresywne zachowanie na drodze nie popłaca także proponuję wyluzować i nie podchodzić tak emocjonalnie do kwestii poruszania się po drodze bo nerwy do niczego dobrego nie doprowadzą. Życzę szerokiej drogi.

P.S. Tylko nie traktuj tego przypadkiem jako atak bo na pewno nie to było moją intencją. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » czwartek, 29 lis 2007, 18:09

Widzisz qrczak ja wszystko rozumiem, denerwuja mnie tylko ludzie pokroju Sowy i Majaka ktorzy zamiast napisac spokojnie tak jak Ty wlasnie napisales, wala ironia i niby smieszne a wychodzi zalosnie

Napiszcie chlopaki ( Sowa i Majaczący) spokojnie swoje mysli a na pewno wyslucham ze spokojem. Chyba ze nie potraficie sie konsturyktywnie zwracac do innych uzytkownikow, bo jak Wy do mnie to ja do Was
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sowa » czwartek, 29 lis 2007, 18:28

FLO zachowujesz się jak skarcony małolat .
Odpuść sobie i innym. .
Młodym być to nie znaczy być agresywnym.
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Flo » czwartek, 29 lis 2007, 18:35

Sowa napisał(a):FLO zachowujesz się jak skarcony małolat .
Odpuść sobie i innym. .
Młodym być to nie znaczy być agresywnym.


mlodosc, kiedy to byla, daj mi spokoj
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » sobota, 1 gru 2007, 01:06

dajcie sobie buzi i bedzie juz dobrze :twisted: :twisted: :twisted:

czy ktos z Was orientuje sie kiedy pojawia sie pasy na Rondzie "z prawdziwego zdarzenia"? :>
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Flo » środa, 5 gru 2007, 07:00

Peny napisał(a):dajcie sobie buzi i bedzie juz dobrze :twisted: :twisted: :twisted:

czy ktos z Was orientuje sie kiedy pojawia sie pasy na Rondzie "z prawdziwego zdarzenia"? :>


pojawily sie pasy i ludzie powariowali z tego powodu.

Mowcie sobie co chcecie, ale dzisiaj ktos przeszedl samego siebie.

Wjezdzalem na rondo od Krzywoustego prawym zewnetrznym pasem, rownoczesnie samochody wjezdzaly lewym. I wyobrazcie sobie gosc z lewego pasa jadac rowno ze mna zapragnal zjechac w strone Koszalina!! Dodam ze ja jechalem w strone Grochowskiej. Pomijam ze to jest niedozwolone, grozi kolizja to jeszcze bez kierunku. No i gdybym nie zwial to by mi przywalil. Na centymetry. I niech mi ktos powie ze trzeba byc wyrozumialym. Dla glupoty nigdy
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kołysanka » środa, 5 gru 2007, 07:58

Flo, dlaczego od Krzywoustego w stronę Grochowskiej jechałeś zewnętrznym pasem ronda? ;) :*
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez wredniak » środa, 5 gru 2007, 10:13

kołysanka napisał(a):Flo, dlaczego od Krzywoustego w stronę Grochowskiej jechałeś zewnętrznym pasem ronda? ;) :*


Masz racje. Sam nie potrafi jezdzic a poucza innych.
Uwazam, ze to rondo jest beznadziejnie zaprojektowane.
wredniak
Ważniak
 
Posty: 213
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 21:42
Lokalizacja: kolobrzeg

Postprzez Peny » środa, 5 gru 2007, 10:36

wredniak napisał(a):
kołysanka napisał(a):Flo, dlaczego od Krzywoustego w stronę Grochowskiej jechałeś zewnętrznym pasem ronda? ;) :*


Masz racje. Sam nie potrafi jezdzic a poucza innych.
Uwazam, ze to rondo jest beznadziejnie zaprojektowane.

Ja mysle ze ono nie jest beznadziejnie zaprojektowane tylko nie wszyscy kolobrzescy kierowcy potrafia poruszac sie po skrzyzowaniach bardziej skomplikowanych ;)
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez AJO » środa, 5 gru 2007, 12:31

Flo miał prawo tak jechać , to samo się dzieje na rondzie Solidarności w Koszalinie . Przepisy mówią , że zmieniając pas ruchu musisz ustąpić pierwszeństwa , ale mówią też , że wjeżdżając na rondo o kilku pasach nie mając zamiaru zjechać nie na najbliższym zjeździe poruszamy się lewym pasem... Moim zdaniem rondo jest bardzo dobre i jestem z niego zadowolony. :D
Avatar użytkownika
AJO
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek, 6 lip 2007, 13:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron