



jAc_EnTy napisał(a):A ja z zapytaniem, wie ktoś może, gdzie jest jakiś "gazownik" godny polecenia, który miałby umiejętności wyregulowania instalacji gazowej Lovato II generacji?? chodzi mi o kołobrzeg ewentualnie gdzies niedaleko
Sowa napisał(a):Ten punkt jest pewny i fachowo to robią.Dobra robota musi kosztować.
Sowa napisał(a):Ten punkt jest pewny i fachowo to robią.Dobra robota musi kosztować.
bardzo fachowy
za CB Radia niech sie nie biora bo im nie pyklo

Sowa napisał(a):Weź ją na kawę a potem na przeszkolenie w zakresie jazdy ....
Poprawisz bezpieczeństwo w mieście .
Będziemy Ci wdzięczni , że zlikwidowałeś źródło kolizji.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości