Z góry dziękuje za odpowiedzi


)
Sowa napisał(a):Flo weź ze soba przedłużany klucz do kól. Będzie czym Ci przywalić za Twoje zachowanie.
A dopóki jest jeszcze budowa ronda to należy zachować szczególną ostrozność i dostosować się w ruchu do istniejącej sytuacji - możesz się o tym przekonać w wyjaśnianiu zaistnienia ewentualnej kolizji


Sowa napisał(a):Zastanów się kulturalnie nad tym , co Ci napisałem .
Wydaje mi się , że spedziłem za kólkiem więcej setek tysięcy km i mogę zasady jazdy interpretować .
Może zaczniemy brać przykłady z kierowców niemieckich ale nie autochtonów.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości