Wątek zmotoryzowanych :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Meeta » piątek, 26 paź 2007, 22:27

a ja tak poniekąd w temacie zapytam.... gdzieś w Kołobrzegu lub okolicach jest jakaś hurtownia dobra, gdzie można kupić chemie do samochodów? Chodzi mi o takie rzeczy jak oleje, płyny do spryskiwaczy, płyn do układu chłodzenia. Płyn do układu chłodzenia i olej kupuje sie w trochę większych ilościach jeśli mowa jest o wymianie, więc warto by zaoszczędzić troszkę ;)

Z góry dziękuje za odpowiedzi :)
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Koala » piątek, 2 lis 2007, 12:25

to nic ze akcja znicz to nic ze widać ze ludzie jadacy na cmentarz jada wolno to nic jak co roku jest tam 30Km/h


i tak wczoraj ktos stracił zycie na przejsciu dla pieszych koło "Bogaczyka"

[`]

w niedziele powroty hmm WŁACZYC MYSLENIE
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Flo » piątek, 2 lis 2007, 15:44

pozdrawiam tępą blondyne ktora wyjezdzajac z parkingu zajechala mi droge az musialem na abs-ie hamowac i jeszcze darla morde ze trabie

pozdrawiam tez pana ktory wyjezdzajac z lopuskiego w jednosci nie spojrzal w lewo i spowdowal kolizje z jadacym prawidlowo drugim samochodem (ja bylem za nim :) )
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Koala » czwartek, 8 lis 2007, 18:32

do póki nie bedzie pasów to tak bedzie sie jedzic, i nic na to nie poradzicie :P
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Flo » czwartek, 8 lis 2007, 18:43

ja niedlugo bede wysiadal z samochodu i walil po ryju za bezmyslne jezdzenie :x
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sowa » czwartek, 8 lis 2007, 20:28

Flo weź ze soba przedłużany klucz do kól. Będzie czym Ci przywalić za Twoje zachowanie.
A dopóki jest jeszcze budowa ronda to należy zachować szczególną ostrozność i dostosować się w ruchu do istniejącej sytuacji - możesz się o tym przekonać w wyjaśnianiu zaistnienia ewentualnej kolizji :lol:
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Flo » czwartek, 8 lis 2007, 21:40

Sowa napisał(a):Flo weź ze soba przedłużany klucz do kól. Będzie czym Ci przywalić za Twoje zachowanie.
A dopóki jest jeszcze budowa ronda to należy zachować szczególną ostrozność i dostosować się w ruchu do istniejącej sytuacji - możesz się o tym przekonać w wyjaśnianiu zaistnienia ewentualnej kolizji :lol:


a co sie tak rzucasz? Ty mi dzisiaj droge zajechales? :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sowa » czwartek, 8 lis 2007, 22:03

Zastanów się kulturalnie nad tym , co Ci napisałem .
Wydaje mi się , że spedziłem za kólkiem więcej setek tysięcy km i mogę zasady jazdy interpretować .
Może zaczniemy brać przykłady z kierowców niemieckich ale nie autochtonów. :|
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Flo » czwartek, 8 lis 2007, 22:05

Sowa napisał(a):Zastanów się kulturalnie nad tym , co Ci napisałem .
Wydaje mi się , że spedziłem za kólkiem więcej setek tysięcy km i mogę zasady jazdy interpretować .
Może zaczniemy brać przykłady z kierowców niemieckich ale nie autochtonów. :|


Ty byles tak kulturalny w swojej wypowiedzi, ze dla mnie juz nie starczylo

Wlasnie, "wydaje Ci sie"
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » czwartek, 8 lis 2007, 22:53

i tak bedzie dopóki ich nie namalują...ludzie sa ogłupiali i beda kolizje...policja ma kamere na rondzie wiec moze uda im sie ustalic kto wymusil a kto nie
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości