Ale w latach 80-tych byl naprawde straszny. Te efekty specjalne, latajace glowy, muzyka... Polecam wszystkim, ktorzy czuja sentyment do starych ,poczciwych horrorow i animowanych plastelinek



Sztuczki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości