Wątek zmotoryzowanych :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Koala » niedziela, 30 wrz 2007, 10:46

wczoraj kolo 2.30 na 6Dewizji dachowała beema 750i
wypadek taki ze masakra!
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Basketman » niedziela, 30 wrz 2007, 20:59

Przejeżdzając dziś ślady widziałem ; > ładnie musiał polecieć.
To dlatego nie działają tam latarnie? Bo nie zauważyłem tam skrzynek żadnych..
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez Sowa » poniedziałek, 1 paź 2007, 15:12

VI DP słynie z wyścigów samochodowych. Może to własnie była zabawa tego typu?
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Sowa » poniedziałek, 1 paź 2007, 15:15

Na skrzyżowaniu "pod światłami" wjazd z W.Młodych na Kamienną na prawym pasie od dłuzszego czasu jest dość głeboka wyrwa. Może Ktoś z nadzoru drogowego ją zobaczy
i usunie?
Podobnie na Kamiennej wjazd z Budowlanej! :( :help:
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez EKG » poniedziałek, 1 paź 2007, 15:15

Mieli szczęście, kierowca na bani, dziewczyna w szpitalu, auto złom ............. patrząc dzisiaj na auto dziwię się że nikt nie zginął. Ponoć było ze 150km/h - IDIOTA !!!!
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Leon » poniedziałek, 1 paź 2007, 17:01

Dzisiaj to lekki lajcik byl.. co mnie zaskoczylo to bardzo szybkie przybycie stróżów prawa :) :mg:
Avatar użytkownika
Leon
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 07:42
Lokalizacja: Las Sherwood

Postprzez Koala » wtorek, 2 paź 2007, 06:48

EKG napisał(a):Mieli szczęście, kierowca na bani, dziewczyna w szpitalu, auto złom ............. patrząc dzisiaj na auto dziwię się że nikt nie zginął. Ponoć było ze 150km/h - IDIOTA !!!!


150 to tak troche mało ta beeemka miała 5litrowy silnik 300 kucy :) widzialem ja za nim sie rozwalila na shellu 10 min pozniej lezała na boku na przeciwnym pasie, o dziwo kierowcy sie nic nie stało...
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Rudziątko » wtorek, 2 paź 2007, 19:37

o mój Boże :shock: :shock:

chciałam cosik więcej przeczytac o tym wypadku i nigdzie nie znalazłam nawet zdania o tym wydarzeniu,ale współczuje dziewczynie noi po cholere wsiadała doa uta z pijanym tego nigdy nie zrozumiem a sama prawo jazdy mam....w głowie sie nie mieści co dzisiaj wyprawiaja współczuc tylko głupoty
Avatar użytkownika
Rudziątko
Coś tam napisał
 
Posty: 58
Dołączył(a): niedziela, 8 paź 2006, 08:27
Lokalizacja: Kołobrzeg :)

Postprzez Koala » poniedziałek, 8 paź 2007, 22:46

KaucZ napisał(a):
Koala napisał(a):
EKG napisał(a):Mieli szczęście, kierowca na bani, dziewczyna w szpitalu, auto złom ............. patrząc dzisiaj na auto dziwię się że nikt nie zginął. Ponoć było ze 150km/h - IDIOTA !!!!


150 to tak troche mało ta beeemka miała 5litrowy silnik 300 kucy :) widzialem ja za nim sie rozwalila na shellu 10 min pozniej lezała na boku na przeciwnym pasie, o dziwo kierowcy sie nic nie stało...

kierowcy nic, ale dziewczyna, która z nim jechała z tego co słyszałem jest w fatalnym stanie...




Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


to własnie to co zostało z B M W

slady do dzis widac na 6 dewizji
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Leon » wtorek, 9 paź 2007, 22:09

no ladnie zalatwione auto...
co bardziej mnie irytuje to fakt ze do dzisiaj nie zrobili oswietlenia spowrotem ;/ ;/
Avatar użytkownika
Leon
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 07:42
Lokalizacja: Las Sherwood

Postprzez qrczak » środa, 10 paź 2007, 20:03

Leon napisał(a):no ladnie zalatwione auto...
co bardziej mnie irytuje to fakt ze do dzisiaj nie zrobili oswietlenia spowrotem ;/ ;/



No schodzi im bardzo długo. Może czekają aż jakiś pieszy zginie.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości