
loisslane napisał(a):Panom kierowcom, którzy jadąc oglądają się za nogami dziewczyn, przypominam, że czasem jednak warto też patrzeć przed siebie, na drogę...![]()
Wiec będzie trzeba poczekać na nastepne lato lub ciepłe dni 
Sowa napisał(a):loisslane napisał(a):Panom kierowcom, którzy jadąc oglądają się za nogami dziewczyn, przypominam, że czasem jednak warto też patrzeć przed siebie, na drogę...![]()
Czyżbyś miała jakiś defekt w tym miejscu?

Dziś w godzinach porannych doszło do wypadku spowodowanego nieuwagą pani wyjeżdżającej ze stacji

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości