Wątek zmotoryzowanych :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Bruno » poniedziałek, 23 lip 2007, 15:17

Coby nie bylo i tak jest zawsze wojna, tubylcy vs przyjezdni :D
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Slayer » poniedziałek, 23 lip 2007, 15:19

ale ten konkretny ust. chyba dotyczy jedynie sytuacji gdy sami zmieniamy pas ruchu ?
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Demurrer » poniedziałek, 23 lip 2007, 15:20

Slayer napisał(a):ale ten ust. chyba dotyczy jedynie sytuacji gdy sami zmieniamy pas ruchu ?


na to wygląda.
Więc jak już jesteśmy na tym pasie to nie musimy ustępować. :|
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 23 lip 2007, 15:21

prawy jest do jazdy na wprost
lewy do jazdy na wprost i w lewo
normalne ze jada prawym sam tak jezdze
z reguly lewy pas jest zablokowany wlasnie oczekiwaniem na skret do zlotej
nie ma zakazu zmiany pasa wiec to naturalne
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Slayer » poniedziałek, 23 lip 2007, 15:21

Demurrer napisał(a):
Slayer napisał(a):ale ten ust. chyba dotyczy jedynie sytuacji gdy sami zmieniamy pas ruchu ?


na to wygląda.
Więc jak już jesteśmy na tym pasie to nie musimy ustępować. :|


no ja to tak rozumiem
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Bruno » poniedziałek, 23 lip 2007, 15:22

policjant z drogowki mi mowil, ze nalezy - rozmawialem z nm towarzysko niedawno...
moze nie ten art., ale komu wierzyc, jak nie policji :D
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bruno » poniedziałek, 23 lip 2007, 15:27

a taK w ogole, ktos sie orientuje czy zrobia po remoncie rondo na dwa pasy ruchu ??
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 23 lip 2007, 15:28

tak , 2 do jazdy na wprost + osobny prawoskret
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » poniedziałek, 23 lip 2007, 15:31

j0shu4 napisał(a):tak , 2 do jazdy na wprost + osobny prawoskret


zgadza sie, w koncu bedzie normalne rondo.
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bruno » poniedziałek, 23 lip 2007, 15:37

powinno byc takie od samego poczatku - po jaka cholere 2 razy kase wydawac na projekt i realizacje..
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MAJAK » poniedziałek, 23 lip 2007, 15:39

Nie sądzę Bruno abyś kiedykolwiek zasiadał za kierownica, twoje teoretyczne wywody też nie są właściwe - przeczytaj przepis ze zrozumieniem. Jeżeli pojazd znajduje sie na pasie wskazującym kierunek jazdy w prawo to na lewy pas może się dostać ustąpiwszy pierwszeństwa pojazdom poruszającym się na nim. Sytuacja szczególna, wymagająca uprzejmości i kultury ze strony kierowców występuje wówczas gdy dwa pasy ruchu z różnych przyczyn przechodzą w jeden (np. remont jednego pasa), powinno się stosować sposób tzw. na suwak w którym na pas przepuszcza co drugi pojazd. Co się tyczy ul. Rzecznej, to oczywiście w niektórych przypadkach powinno sie przepuszczać, ale należy to robić z głową. Byłem świadkiem jak "kulturalny" kierowca przepuścił pojazd skręcający w lewo, w sytuacji gdy w przeciwnym kierunku przemieszczała sie długa kolumna pojazdów - na kilka minut zatrzymał ruch pojazdów. Uprzejmość i kultura kierowców wskazana , ale należy przy tym myśleć.
MAJAK
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 19:01
Lokalizacja: z morza

Postprzez Bruno » poniedziałek, 23 lip 2007, 15:39

w ciezkie dni wsiadam na rower - zero problemu :D
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości