Czytać nie radze, raedze sciagnac kawalek:)
Jak to jest na prawde, czy fruzie wola optymistow ?
Fruzki Wolą Optymistów
Codziennie patrzę na ludzi,
wszyscy maja hobby trochę sobie pomarudzić,
niech mi z oczu zejda,
dzis chcę poczuć optymistyczny weybol,
fruzie obok pesymisty obojętnie przejda.
Dlaczego jestem pozytywnie nastawionym mc?
Bo kobiety zawsze będa za kims takim tęsknić,
z flustratem choćby o najwyższej pensji,
żadna fruzia nie pójdzie na dancing.
Nie mówiac już o pójsciu gdzie indziej...
Nie każdy ma to co natura dała Lindzie,
ale ona ma ochotę, a ty nie masz humoru?
W moich piosenkach jest za dużo hardcoru.
Nie masz wyboru, człowieku, flacha dymi?
Pamiętaj, że kobiety kochaja optymizm,
zaraz powiem czemu, każdy problem ma rozwiazanie,
jesli nie ma rozwiazania to nie problemu!
Nie ma problemu! Trudno nie zrozumieć tego systemu,
zobacz ilu supermanów, a żadna fruzia nie chce z nimi gadać,
bo sa sflustrowani, więc się nie dziwię temu!
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood,
chociaż nigdy nie dołaczę do grona kulturystów,
chociaż nie znam setek przysłów, nie narzekam,
bo fruzie wola optymistów. x2
Nawet jesli nie jest to do końca prawda,
powtarzaj sobie: "Eh, kobiety mnie pragna".
Człowieku, spójrz w przeszłosć, widziałes,
żeby ktos jakas fruzię zauroczył swoja depresja?
"Czesć, jestem Franek, mam doła i depresję spora"
- ty człowieku to jest przecież jakis horror.
To nie tędy dróżka, jesli chcesz,
żeby jakas fruzka poszła z toba do kina.
Codziennie widzę jak dobry chłopaczyna,
życie desperato rozpoczyna,
a wszyscy wiemy, że fruzie leca na takich,
jak do ciepłych krajów ptaki,
kiedy tylko nadchodzi zima.
Choćby było nie wiem jak zle, nie poddawaj się,
choćby zaszła jakas straszna awaria, pamiętaj:
fruzie wola optymistów, a nawet jesli nie,
to dobrze wierzyć w ten optymistyczny wariant!
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood,
chociaż nigdy nie dołaczę do grona kulturystów,
chociaż nie znam setek przysłów, nie narzekam,
bo fruzie wola optymistów. x2
Tekst jest wlasnoscia jego twórcy i zostal tu
zamieszczony jedynie w celach edukacyjnych.
chociaz nikt tego nie czyta, ja np nie czytam
wielu osobom bardzo polecam, kawalek dnia
