WZT... nie sadzę.. to mój pokój...
SatH nie smierdzi..


No chyba nie bardzo miałysmy okazję się poznać... Na zlotach nie byłam przez ostatnie półtorej roku jakoś to już będzie... a i się bardzo dawno nie dekonspirowałam 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości