Przejdź do zawartości
przez Uri » środa, 31 maja 2006, 11:31
przez Xardas » środa, 19 lip 2006, 16:49
przez Xardas » sobota, 22 lip 2006, 10:23
WZT napisał(a):Xardas napisał(a):ja nie mam pojecia jak w ogole mozna grac w Tibie no normalnie za pomoca kopma i stalego dostepu do netu
Xardas napisał(a):ja nie mam pojecia jak w ogole mozna grac w Tibie
Powrót do :: gry
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości