moim zdaniem walniemy Niemiaszkow. Mowie Wam, z Jeleniem i Kosowskim dowalimy sasiadom.
Brakuje Franka oj brakuje
Najlepszy na boisku jest Boruc i Jelen
Flo napisał(a):moim zdaniem walniemy Niemiaszkow. Mowie Wam, z Jeleniem i Kosowskim dowalimy sasiadom.
Brakuje Franka oj brakuje
Najlepszy na boisku jest Boruc i Jelen
!! [beep] nie kibice...Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości